Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.09.2017 01:52
  • Son Güncelleme: 08.09.2017 02:11

Kınayacağına korudu!

CHP’li , “SİHA’ların sivilleri vurduğu” yalanıyla PKK’lı teröristlere sahip çıktı. Tanrıkulu’na laf kondurmayan Kemal Kılıçdaroğlu ise “Terörü lanetliyorum” demekle yetindi.

Kınayacağına korudu!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Milletvekili 'nun terör örgütü PKK ile mücadelede kullanılan SİHA'larla ilgili PKK ile aynı söylemini kullanıp, "Silahlı İnsansız Hava Araçları (SİHA) sivilleri vuruyor" açıklaması ardından Tanrıkulu'na "örtülü destek" verdi. Partisince Bilkent Otel'de düzenlenen eğitim çalıştayına katılan Kılıçdaroğlu, gazetecilerin "CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu'nun terör örgütüne yönelik operasyonlarla ilgili açıklamalarını nasıl değerlendiriyorsunuz?" sorusuna "Terörü ve terör örgütlerini lanetliyoruz" diyerek kaçamak yanıt verdi. Kılıçdaroğlu bu sözleriyle PKK'yla aynı söylemi kullanan Tanrıkulu'nu açıkça eleştirmekten kaçındı.

RAHATSIZ OLDULAR
Yüksek görüntü kabiliyeti, termal kamerası ile operasyonlara destek veren İHA ve SİHA'lar ise bölgede kilit rol üstlendi. Bu değişim teröre ağır darbe indirirken, terör örgütü PKK'nın ağır zayiat vermesine neden oldu. CHP'li Sezgin Tanrıkulu, SİHA'ların sivilleri vurduğu yalanıyla PKK'lı teröristlere sahip çıkarken, teröristleri hedef alan SİHA'ları karalamaya kalkıştı.

TEK SİVİL KAYIP YOK
Terör örgütü PKK ve Tanrıkulu'nun açıklamalarının aksine sivillerin hedef aldığı iddiası tamamen gerçekdışı... SİHA bayraktar TB2'lerden 18'i Kara Kuvvetleri Komutanlığı, 6'sı Emniyet Genel Müdürlüğü, 6'sı da Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde olmak üzere toplam 30 bayraktar TB2 terör operasyonlarında aktif olarak görev alıyor. Yüksek görüntü kabiliyeti, termal kamerası ile SİHA'larla etkili nokta operasyonlar yapılıyor. Askeri kayıtlara göre bugüne kadar SİHA'larla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil zarar görmedi.

SABAH

kalan karakter 1000

şrte şrte

Allah hepinizi belasını versin inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet32
hayır0
cevapla 08.09.2017 14:35
deniz deniz

Bu Kılıçdaroğlu varya,Terör örgütleri hendekler kazarken valilere görmeyin,duymayın emrini verdi,Nevruzda Aponun mektubunu okuttu,İmralı-kandil arasına kutsal topraklara gider gibi seferler düzenletti.Bu adamı neden mecliste tutuyoruz anlamıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet127
hayır0
cevapla 08.09.2017 10:44
CESUR YÜREK CESUR YÜREK

kk terörü lanetliyormuş...BİZ DE İNANDIK...!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet153
hayır0
cevapla 08.09.2017 10:14
serhan serhan

chp millet vekillerinin dağılımına bir bakın ya harbi ermeni, ya gizli ermeni, ya gizli yahudi ulan içinde bir tane Türk olmaz mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet58
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:31
KARTAL KARTAL

TEK KELİME BALIK BASDAN KOKAR.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 08.09.2017 09:30

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.