;

Hürriyet yazarı fena büküldü

Aydın Doğan'ın garsonu fena büküldü.  Günlerce, AYM Başkanı 'ın Erdoğan'ın önünde eğildiğini söyleyip karalama kampanyası yaptı. Açıklama ve o anın videosu ortaya çıkınca fena çark etti. Ahmet Hakan'a bugünkü yazısında "Gerçekten de... Fotoğraf karesinin anlattığı şey ile videonun anlattığı şey aynı değil." dedi.

Hürriyet yazarı fena büküldü

Aydın Doğan'ın "garsonu" diye adı sıkça gündeme gelen ve tayfası günlerce AYM Başkanı 'ın Erdoğan'ın önünde eğildiğini iddia ederek karalama kampanyası yaptı. Zühtü Arslan'dan açıklama gelince ve o anın videosu ortaya çıkınca geri vites yaptı. Aydın Doğan'ın tetikiçisi Ahmet Hakan bugünkü "Eğildi mi eğilmedi mi?" başlıklı yazısında "Gerçekten de... Fotoğraf karesinin anlattığı şey ile videonun anlattığı şey aynı değil. Keşke... Ben de fotoğraf karesinin aldatıcılığına bu kadar kolay teslim olmayıp azıcık kuşkulu davranabilseydim." diyerek çark edişini ilan etti."KADRAJ OYUNUYLA MANİPÜLASYONUN BİR ÖRNEĞİ"
Anayasa Mahkemesi Başkanı Zühtü Arslan, 30 Ağustos kabulünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önünde eğildiğine dair fotoğraf karelerine ilişkin, "O fotoğraf gerçeği yansıtmıyor. Üzerinde çalışılmış, kadraj oyunuyla manipülasyonun bir örneği" demişti.

  • 07 Eylül 2017, Perşembe 12:01

kalan karakter 1000

serhat serhat

ahmet hakan bir palyanço dur..... hepsi okadar..... vatan.bayrak.millet. kelimelerinin ne oldugunu bilmeyen ... bir çomar dır. kimse onu dinlemezde izlemezde çünkü vatansızdır

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 07.09.2017 17:03
ömer Karaoğlu ömer Karaoğlu

Resmine bakınc seni adam sanıyorum ama yediğin herzeleri gördükçe yanıldığımı anlıyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 07.09.2017 16:07
öz.t. öz.t.

bu zat kimin nesi merak ediyorum attigi her adim yaptigi her tv programi turk milletinin sinir uclarini törpulemek medyanin lawrensi bu zimbirti turk milletinin geninde baskana saygi silinemez .sen milletin gözunde bir masa ve koca bir sifirsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 07.09.2017 13:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.