;

Bakanlıktan terör destekçisi CHP'ye tokat gibi yanıt

Başarılı operasyonlarla ağır darbe yiyen PKK'lı teröristleri kurtarmak için yerli ve milli projeleri hedef alıp yalanlarla saldıran CHP'li Tanrıkulu'na ndan tokat gibi yanıt geldi. Bakanlık, "silahlı insansız hava araçlarıyla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil vatandaşın zarar görmediği bildirildi ve ülkemizin huzuru ve güvenliği için terörle mücadelemiz; aralıksız, son teknolojik savunma araçlarımızla, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecektir" açıklamasında bulundu.

Bakanlıktan terör destekçisi CHPye tokat gibi yanıt

nca, terörle etkin ve verimli mücadele için kullanılan savunma araçlarına yönelik kasıtlı iddiaların gerçeği yansıtmadığı belirtilerek, silahlı insansız hava araçlarıyla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil vatandaşın zarar görmediği bildirildi.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, son günlerde, silahlı insansız hava araçlarının () terörle mücadeledeki başarılı operasyonlarına gölge düşürmek için asılsız iddiaların ortaya atıldığı kaydedildi.

Açıklamada, şu ifadeler kullanıldı:

"SİHA'ların terör örgütleriyle mücadeledeki başarılı ve etkin desteğinden rahatsız olan terör örgütü destekçileri; herhangi bir kanıt, delil göstermeksizin afaki söylemlerle terörle mücadelede kullanılan savunma araçlarımızın itibarını sarsmaya çalışmaktadır. Terörle etkin ve verimli mücadele için kullanılan savunma araçlarımıza yönelik kasıtlı iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. SİHA'larla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil vatandaşımız zarar görmemiştir.

Ülkemizin huzuru ve güvenliği için terörle mücadelemiz; aralıksız, hız kesmeden, son teknolojik savunma araçlarımızla, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecektir."

  • 06 Eylül 2017, Çarşamba 19:55

kalan karakter 1000

ali ali

yazıklar olsun chp ye ve ona oy verenlere.. bu olanlar göre göre nasıl oy veriyorlar koyundan da öte bunlar artık...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.09.2017 08:17
yıldız yıldız

ömrümde chp bir kere oy verdim,kardeşlerimi öldüren hainlere sahip cıkanların oldugu partiye asla oy vermem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 07.09.2017 02:25
mesut mesut

yazık chp seçmeninin bunlara verdiği oylara

Aynı Görüşte misiniz?
evet31
hayır1
cevapla 06.09.2017 21:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.