;

Erdoğan: Onlarda şehitlere, gazilere saygı yok'

İstanbul'da AK Parti Bayramlaşma Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan; CHP'nin Çanakkale'de yaptığı sözde kurultayda şehitlikte içki içilmesi ve yaşanılan diğer rezaletlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Erdoğan: Onlarda şehitlere, gazilere saygı yok

"FİTNE ÇIKARMAYA ÇALIŞIYORLAR"

- Son günlerde şehitlerimiz ve gazilerimiz arasında ayrımcılık fitnesi çıkarmayı çalışanları görüyorum. Her şehidimiz ve gazimizin bizim gözümüzde ayrı bir yeri vardır. Biz tüm şehitlerimize, tüm gazilerimize bu duygularla yaklaşıyoruz. FETÖ ihanet şebekesinin gerçekleştirdiği bu saldırıyı milletimizin tek vücut olarak ödemiş olması tarihte eşine az rastlanan bir başarı örneğidir.

'CHP'NİN ŞEHİTLİK ALEMİ'NE TEPKİ

- Şehitlerle ilgili kimlerin ayrım yaptığı yapacağı bellidir. Çanakkale'de şehitlerimizin yattığı o topraklarda ana muhalefet partisinin toplantısında nelerin olduğunu gördünüz. Ayrımcılık işte onlarda var. Onlarda şehitlere, gaziye saygı yok.

  • 01 Eylül 2017, Cuma 17:31

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.