;

FETÖ propagandası tepki toplayınca bildik savunma!

Kanal D’deki FETÖ provokasyonu sosyal medyada ortalığı karıştırınca, dizinin senaristi Birol Güven bu skandalı FETÖ ağzıyla geçiştirmeye çalıştı. Güvenin kamuoyuna duyurusu ise resmen "ben yapmadım kuzenim yaptı" niteliğinde oldu!

FETÖ propagandası tepki toplayınca bildik savunma!

Doğan medyası, FETÖ'nün propagandasını yapmak için kolları sıvadı. Kanal D'de yayınlanan Çocuklar Duymasın'daki bir bölümde örgütün Barış Köprüleri adlı kitabı raflarda yer aldı. Fakat bu skandalm propoganda gözlerden kaçmadı! Olay sosyal medyada büyüyünce de her zaman olduğu gibi yine kıvırdı!

Dizinin senaristi Birol GÜven'in Kanal D'deki rezalete dair savunması ise ""ben yapmadım kuzenim yaptı" taktiğini aratmadı.

İşte o sözde açıklama;

"Kamuoyuna duyuru ; Özür dileriz

30 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinde rafta duran bir kitap kamuoyumuzun dikkatini ve tepkisini çekmiştir.

Söz konusu kitap ile ilgili olarak, dekor ve aksesuarlardan sorumlu sanat yönetmenimizin savunması alınmıştır.

Sanat yönetmenimiz savunmasında "Kitabı okumadığını, içeriğini bilmediğini, konusu hakkında hiç bir fikri olmadığını, tamamen aksesuar amaçlı kullandığını ve kendisinin herhangi bir kötü niyetinin olmadığını" belirtmiştir. Kitabın içeriğine haberler çıktıktan sonra vakıf olduğunu ve büyük üzüntü duyduğunu belirtmiştir.

Aynı üzüntüyü yapımcı olarak ben ve tüm Çocuklar Duymasın ekibinin yaşadığını özellikle belirtmek isterim ve hepimizin dikkatinden kaçan bu talihsizlikten ötürü tüm ekibimiz adına, başta şehit aileleri olmak üzere herkesten özür dilerim."

  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi 17:50

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

HAHAHAHA VLLAHİ GERÇEK OYUNCULAR.....................

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 31.07.2017 20:32
ataol ataol

Bu resmen bile bile yapılmış bir fetöcülüktür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 31.07.2017 18:50
PALABIYIK PALABIYIK

DİZİ YAYINDAN KALDIRILMALI. TÜRK MİLLETİNİN TOPRAKLARINDA YAYIN YAPMASIN KARDEŞİM O KADAR. ÖZÜRLE OLACAK İŞ DEĞİL. ÇOK KIZGINIZ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 31.07.2017 18:47
PERTEVNİYAL PERTEVNİYAL

DEVLET BAŞA KARDEŞİM BU NE REZALETTİR. BU NASIL BİR KANSIZLIKTIR. ŞEHİTLERDEN GAZİLERDEN BAHSEDİLMESİN BİLE. TÜRK HALKINDAN ÖZÜR DİLEYECEĞİNE YAYINDAN KALDIRIN DERHAL. ARTIK YAYINI HAKETMİYOR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 31.07.2017 18:46
FERİT FERİT

BÖYLE BİR ŞEY ALMANYA DA OLSA ALMAN İSTİHBARATI ANALARINDAN EMDİKLERİNİ BURUNLARINDAN GETİRİRDİ.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 31.07.2017 18:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.