;

'de gizli propagandası

Doğan medyası, 'nün propagandasını yapmak için kolları sıvadı. 'de yayınlanan 'daki bir bölümde örgütün Barış Köprüleri adlı kitabı raflarda yer aldı.

Kanal Dde gizli FETÖ propagandası

Yıllardır çıkarılan karakterler ve diyaloglar ile Türkiye'nin fenomen dizisi haline gelen 'ın yeni bölümünde skandal bir olay yaşandı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda dizide yatak odasında Haluk ve Meltem karakterlerinin konuştuğu sırada arkada bulunan kütüphane rafındaki detay dikkat çekti.

Rafta 'Barış Köprüleri' adlı kitabın yer aldığı göze çarptı. Bu kitabın terör örgütü 'nün dünya ülkelerindeki yapılanmalarının en önemli basamağının anlatıldığı 'Barış Köprüleri' adlı kitap olduğu yorumları yapıldı.

'Barış Köprüleri' kitabın içeriği; "Dünya'daki Türk okullarının yaydığı medeniyetten bahsediyor. Dünya'ya yayılan FETÖ okullarını öven kitap hizmet için gittiği yerlerdeki insanlara yeni bir dil yeni bir inanış kazandırdığını anlatıyor. O ülkelerdeki insanların misyonlarını değiştiren hizmet görevlilerini övdükçe övüyor."

Peki bu kitabın Doğan Grubu medyası kanalında yayınlanan bir dizi de ne işi var? Üstelik bu diziyi her kesimden insanın izlediğini bilen Birol Güven, dizi setindeki dekoru neye göre kime göre düzenliyor? Neyin algısını yeniden oluşturmaya çalışıyorlar? Bir türlü kopamadıkları FETÖ mü emir verdi? Tüm bunların dün yayınlanan bölümde olması ve izleyicinin dikkatinden kaçmamasına rağmen yetkililerden neden bir açıklama gelmiyor?

FETÖ'nün yeni kanalı mi oldu yoksa?  • 31 Temmuz 2017, Pazartesi 12:28

kalan karakter 1000

temel temel

sonuc da dogan gurubu normal bunlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.07.2017 22:38
hasan diktaş hasan diktaş

250 ŞEHİDİ NASIL UNUTURSUNUZ DA BU FETÖNUN KITABINI RAFA KOYARSINIZ...UTANIN UTANIN..........

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 31.07.2017 17:25
hizipsavar hizipsavar

gereken yapılsın o zaman

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 31.07.2017 17:01
mehmet mehmet

bir kadın kendinden küçükle evliyse her yönden korkulur ondan

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 31.07.2017 16:56
alim alim

MEDYA GURUBUNUN HEM NALINA HEM MIHINA VURAN TOPLUMUN MENFAATLERİ GİBİ ŞİKAYETLERİN ARKASINDA BİLİNÇ ALTINA HAKCI HUKUKCU İNSANCIL KAVRAMLARI ARKASINDA YÖNETİMİ DEVLETİ SIKIŞTIRICI VATANDAŞA ŞİKAYETLE PROPAGANDA SİSTEMLERİ de KULLANILAN YENİ 1. BÖLÜMDE HALUK İSTANBUL DAKİ HARFİYAT KAMYONLARINI KONU ETTİ POLİS ACİLEN RÜŞVETCİLERE VE KAMYONLARA ŞİRKETLERE OPERASYON YAPTI ALGI İNFİAL FİTİL ATEŞLEME YA DA YÖNETİMDEN İSTEDİĞİNİ ALABİLME BASKISI OLARAK KULLANMA HEPSİ VAR DÜNYA SITANDARTLARI ÜZERİNDE İŞİ GELİRİ VE YAŞAMI OLAN ZENGİN KULLANDIKLARI EŞYA ARAÇ GEREÇ DAHİ REKLAM EDİLEREK VURGUN VURULARAK BOL KAZANAN TİZİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 31.07.2017 16:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.