Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 08.07.2017 21:59
  • Son Güncelleme: 08.07.2017 22:21

'den darbe çağrısı

CHP İzmir milletvekili sözde adalet yürüyüşüyle ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Böke, Twitter'dan yaptığı paylaşımda adeta darbe çağrısında bulundu.

Selin Sayek Bökeden darbe çağrısı
MİT TIR'ları görüntülerini firari vatan haini Can Dündar'a servis eden CHP'li Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasını bahane eden Kemal Kılıçdaroğlu sözde adalet pankartıyla Ankara'dan İstanbul'a yola çıktı. Terör örgütü PKK ve FETÖ ise açıktan destek mesajları verdi. Ardından ise Kandil'in siyasi kanadı HDP resmen yürüyüşe katıldı. Bunun yanı sıra marjinal sol örgütler ve terör örgütü DHKP-C de kaos ittifakında yerini aldı. Pensilvanya'daki firari teröristbaşı Gülen ise bizzat konuşmasında 'yürüyün' diyerek örgüt mensuplarına talimat gönderdi.

SELİN SAYEK BÖKE'DEN DARBE ÇAĞRISI
Gezi olaylarında şu an İngiltere'de olan Mehmet Ali Alabora 'mesele Gezi parkı değil sen hala anlamadın mı?" diyerek gerçek niyetlerini açık açık ifade etmişti. Şimdi ise CHP'li Seyik Sayek Böke sosyal medya hesabı twitter'dan yaptığı itiraf gibi paylaşımında adeta darbe çağrısında bulundu. Gerçek hedeflerini açık eden Böke, "Gezi ve 16 Nisan sonrası yapamadığımızı bu kez başarmalı, toplumsal muhalefetin enerjisini siyasete taşıyacak kararlılığı göstermeliyiz" diye yazdı.PEKİ GEZİ'DE NE OLMUŞTU?
Taksim'de Gezi Parkı'nda 4-5 ağacından yerinden sökülüp başka bir yere taşınmasını bahane eden vandallar sokakları yakıp yıkmışlardı. Yurt dışından finansal destek aldığı belgelerle ispatlanan olaylar farklı illere de sıçramıştı. Ardından terör örgütleri devreye girerek provokatif eylemler yapmışlardı. Amaç ise dünya kamuoyuna servis edilen görüntülerle Türkiye'de iç savaş görüntüsü vermekti. Dev projeleri engelleyerek Türkiye'yi ekonomik olarak çökertme operasyonu yapılmıştı. Ardından ise bir askeri darbeye zemin hazırlamaktı. Gezi olaylarına CNN, BBC gibi dünyada pek çok ülkede yayın yapan medya kuruluşları da olaylara 24 saat canlı yayın yaparak destek vermişti. Fakat Türk milletinin basiretli duruşu ve Hükümet'in akılcı politikalarıyla Gezi olaylarında yapılmak istenen darbe girişimi bastırılmıştı. ise sözde adalet yürüyüşüyle ilgili itiraf niteliğindeki paylaşımında "Gezi'de yapamadığımızı şimdi başarmak istiyoruz" diyerek ayaklanma, kaos ve darbe çağrısında bulundu.


60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

Mehmetcik46 Mehmetcik46

haclı ordusu avrupanın uşagı boynundaki tasmanın izi belli oluyor hangi ülkeye hizmet ediyorsun onu acıkla

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 09.07.2017 17:13
Mehmetcik46 Mehmetcik46

dış gücler yani haclı ordusu iki yüzlü avrupayı boş verin öyle bir düşman varki getirmişler içimize yerleştirmişler CHP denen parti ve onun sözde vekilleri bu ülkenin hakiki düşmanlarıdır bunlarmı Atatürkcü bunlarmı Atatürkün mirasına ilkelerine sahip cıkacak bunlar Atatürkü yok sayıp Atatürkcüyüz kisvesi altında her türlü hainligi yapan ülke düşmanları kılıcdaoglu denen şahsiyet ve muhalefet görünümündeki chp zihniyetinden bir an önce kurtulmamız gerek bunlar ypg lide pşur pyd li de olur iranlıda olur almanda olur abd lide olr bunlar her türlü terör örgütünü destekler ama bir tek Türkiyeli olamaz bunlar avrupanın uşakları hizmetkarları adalet yürüyüşüymüş adalet sizin neyinize kasetle koltuga oturtulan şahıs adaleti bu kadar önemsiyorsan parti içindeki adayları neden ihrac ediyorsun sen kim adalet kim düş artık bu ülkenin yakasından

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 09.07.2017 17:05
Adnan Adnan

Selena sende Türk Halkı ile hiç uyuşmayan bir arıza var,sözcülük yaptığın dönemlerde gözlerinde toplumu küçük görme ,eli sopalı dayakçı mürebbiye tavırları sanırım mensup olduğun dinden ve sahibin olan abd ve normları ile yoğrulmandan geliyor.Sana bir tavsiye çok yabancısı olduğun Sessiz çoğunluk Kahraman Türk Halkının şu saatten sonra doksan yıldır arkanıza alıp uşaklığını yaptığınız Türkiye düşmanı ülkelere ve siz mutlu azınlığa karşı sabrı bitti,siz fildişi kulelerde oturup ceviz kırarken Kahraman Halkın ezilme dönemleri sona erdi.Anlıyacağın sizin alçak kapitalist düzeniniz sona erdi.Seni anlıyorum kasetten mamul genel başkanına niçin fetö,pkk,dhkp-c,Türkiye düşmanı ülkelerle kol kol yürüyorsun diye soracağına yeniden yönetime seçilebilmek şer ekibine girmek için genel başkanına takla atıyor hoşuna gidecek laflar ederek kontrolü yalakalılar yapıyorsun.Sen görevini yapıp kargaşa çıkınca ülkene yani amerikaya,dindaşlarının yanına kaçacaksında diğerleri ne halt yiyecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 09.07.2017 16:59
ahmet ahmet

Bu memlekette yasal yolla gelemediğiniz iktidara kanla mı geleceksiniz yazıklar olsun sizin demokrasi anlayışınıza ben kendimi bildim bileli CHP % 25 geçemedi hadi oradan böke hanım

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 09.07.2017 16:13
Mustafa Mustafa

Fetönün laik görünümlü civcivi kasetle mi yöneteceğiniz bu ülkeyi? CHP kasetle yönetilir fakat bu ülke yönetilmez. Yutturun tabanınıza bakalım işiniz bu. Cumhuriyet elden gidiyor dediniz gittigi yok bu kadar yürümediniz. Laiklik elden gidiyor dediniz oda gitmedi bu kadar yürümediniz. Yaşam tarzınızda gitmedi bu kadar yürümediniz. :))

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 09.07.2017 14:58

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.