;

Tertemiz isyan

, fenalaşan yardımcısıyla hastaneye gitti. Yataklarda sigara külü, doktor masasında ise çekirdek kabuğu olduğunu fark etti. ‘Siz insan olamazsınız’ diyerek tepki gösterdi...

Tertemiz isyan
Manken ve oyuncu Simge Tertemiz, geçtiğimiz günlerde Hatay'ın İskenderun İlçesi'ne gitti. Daha sonra tatil için Arsuz plajına geçti. Bir otele yerleşti. Ancak yardımcısı odada fenalaştı. Tertemiz, ise ambulans çağırdı. Bayılan yardımcısı hızla hastaneye kaldırıldı. Acil servise giren ünlü, korkunç bir manzarayla karşılaştı. Doktor masasında çekirdek kabukları, sedyelerde ise sigara küllerine rastladı. Hastane ortamına yakışmayan görüntüleri çekip, Instagram hesabından paylaştı. Ve şu ifadeleri kullandı: "İnsanlık ayıbına şahit oldum. Hastane pislik içerisindeydi. Kolumuzda da serum iğnesi unuttular. Yazıklar olsun, siz insan olamazsınız. İskenderun Kıymet Yazıcı Acil Servisi'ni BİMER'e şikayet ettim. Bu işin peşini bırakmayacağım."
Etiketler:
  • 20 Haziran 2017, Salı

kalan karakter 1000

Dr. Mahmut Öztürk Dr. Mahmut Öztürk

Simge Tertemiz isimli zat gece 03-04 sıralarında acil servisimize 112 aracılığı ile gelmiş ve gelir gelmez kendisini getiren 112 personeline hakaret etmiş ve aşağılayıcı hareketlerde bulunmuştur. Yanında hasta olarak getirdiği bayanın tedavisini düzenlendikten hemen sonra sanki kendinde değilmiş ve aşırı alkollüymüş gibi tüm etrafına bağırıp çağırmaya başlamış, video görüntüsü almaya çalışırken hasta mahremiyetini ihlal ettiği ve acil servisin huzurunu bozduğu kendisine bildirilmiş, güvenlik eşliğinde hastane dışına kadar kendisine eşlik edilniştir. Yanında gelen hasta da tedavisine devam edilirken sesini çıkarmadan bu zatı takip etmiştir. Henüz BİMER'den tarafımıza ulaşan bir şikayet yoktur. Olduğu takdirde sahur zamanı acil serviste yaklaşık 50-60 kadar hasta ve hasta yakınının şahitliğiyle konu adalete taşınacaktır. Gece gündüz büyük bir özveriyle çalışan acil servis çalışanlarının da sesine destek olursanız sevinirim. Konuyu gündeme biraz tersten de olsa getirdiğiniz için teşekkür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 20.06.2017 12:15
ilhan ilhan

helal

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.06.2017 10:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.