Bugünkü
Takvim

Kirli telik

’de yayın yapan gazetesi, önceki gün Türkçe atıp tüm Türkler’den ‘Hayır’ oyu istedi...O manşeti atan Blick yayın yönetmeni Christian Dorer ile 'nün İsviçre İmamı yakın ahbap çıktı. Manşeti FETÖ'nün para karşılığı yazdırdığı öğrenildi.

ABONE OL
Kirli Blicktelik

Hollanda'dan sonra 'nün bir kirli ittifakı daha gözler önüne serildi. 'de yayın yapan gazetesi, Türkçe bir atarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret etti ve 'Hayır' cephesine destek verdi. O manşeti atan Blick gazetesi genel yayın yönetmeni Christian Dorer ile FETÖ'nün İsviçre İmamı , bir etkinlikte aynı karede görüntülendi.

KARANLIK İLİŞKİNİN ÜRÜNÜ...
Daha önce FETÖ'cü hain Can Dündar'a İsviçre'de bir toplantıda gerçekleştirdiği protesto eylemi ve sorduğu zor sorularla gündeme gelen İsviçreli gazeteci Mehmet Çek, FETÖ-Blick gazetesi arasındaki kirli ittifakı şöyle anlattı: "BLICK'in yayın yönetmeni Christian Dorer, Fetullah hareketiyle oturup kalkan bir şahıs. FETÖ'nün İsviçre'deki temsilcisi ve sözcüleriyle çok sağlam bir ilişki içinde. BLICK'in Türkçe servisi Fetullahçılar diyebiliriz. Bu manşeti yazan, yazdıran bizzat onlar. Zaten bu manşetler de o kirli, karanlık ilişkinin ürünü. Tabii BLICK ile Fetullahçılar arasında bu kadar sağlam bir ilişkinin nasıl kurulduğu ve bu gazetenin burada yaşayan vatandaşlarımızı ne karşılığında tehdit ettiği ise bir soru işareti..." Bu arada Avrupa'nın her bölgesinde FETÖ'nün kirli ittifakları gözler önüne serilirken, FETÖ'nün medya imamı Ekrem Dumanlı'nın Belçika'ya gittiği öğrenildi. ABD'den Brüksel'e gelen Dumanlı'nın, Türk bakanlarının Avrupa'ya alınmaması konusunda gazetecilerle ihanet toplantıları yaptığı belirtildi.
kalan karakter 1000

Mem Mem

35 yıldır münferit PKK saldırıları altındaki Türkiye son zamanlardaki politikalarıyla perdeyi yırtmış, perdenin arkasındaki sufle ordusunu ortaya çıkarmıştır. Türkiye bu manzarayı tüm dünyaya ifşa ettikten sonra artık açıktan saldırmaya başlamışlardır. Hani nerede HDP'nin sülosu, figeni, ölen haveller? hepsi işi bittiği için kullanılıp bir kenara atıldılar. Unutuldular... Apo dedikleri soytarıyı hatırlayan/hatırlatan var mı. Bunlar böyle işte. Kürtleri de yıllarca böyle kandırıp kanlarıyla beslendiler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 15.03.2017 12:55
mehmet mehmet

Başkan bunlarında inlerine girecek iplikleri pazara çıktı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2017 12:51
dürüst dürüst

Fetö,pkk,pyd............ne fak eder,SATILIK olan her zaman alınır,satılır ve kullanılır.Bunu idare edenler de bir öğrense sorun kısmen çözülecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 15.03.2017 11:18
yasar yasar

turk mılletı ıtın köpegın lafı ıle ıs yapmaz bu soysuzlar böyle yaptıkca daha bır kenetlenıyoruz haberlerı yok EY TURK MILLETI BU YAPILANLARLA DEVLETIMIZIN NE KADAR DOGRU YOLDA OLDUGU ANLASILIYOR VE BIZE BIZDEN BASKA DOST YOK VATAN MILLET ICIN KENETLENELIM VE SOYSUZ LARIN DERSINI VERELIM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.03.2017 10:32
jale jale

paralel aldatıcılar,çocuklarınız ve manevi değerlerinizle size yaklaşır ve kirli ellerini cebinize sokarlar...dikkat...

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 15.03.2017 10:00

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.