Bugünkü
Takvim

ve cısı

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan "/ nün ları ve ları ı" başlıklı çalışma terör örgütünün iç yüzünü gözler önüne serdi.

  • Güncel
  • 24.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 24.03.2017 23:38
ABONE OL

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan "PKK/KCK Terör Örgütünün Çocukları ve Kadınları İstismarı" başlıklı çalışmada, terör örgütünün küçük yaştaki çocukları kaçırarak çatıştırdığı ve kadınlara cinsel istismarda bulunduğu gözler önüne serilerek, 2013-2016 yıllarında teslim olan bin 949 teröristten yüzde 61'inin 18 yaşın altında olduğunun tespit edildiği belirtildi.

kalan karakter 1000

Beykozlu Yşl Beykozlu Yşl

fotoğrafta görüldüğü gibi kandırılarak dağa götürülen küçük yaştaki kızlara sapık lağım faresi hain eşkiyalar tarafından ıstısmar ediliyorlar ondan sonrada bir şey bahane edilerek infaz ediliyorlar ama o hain herifler bunun hesabını verecekler kürt kardeşlerimiz hepimiz türk milleti olarak onların burunlarından fitil fitil getireceğiz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.03.2017 22:09
Naim Naim

Gencecik Kürt kızlarının eğitimsizliğini, deneyimsizliğini fırsat bilip örgüte katanlar, yaşlı elebaşılar onları her işlerinde tepe tepe kullanırken kızların mutlu olduğunu mu sanıyorsunuz? O kızlar sadece korkuyorlar. Kuzey Kore liderinden korkan Kuzey Kore halkı gibi korkuyorlar. Kaçanlar infaz ediliyor. Bilmedikleri arazilerden kaçmayı bilmiyorlar. Kızlarının kahraman olduğunu zanneden kandırılmış kimi anne babalar da bununla avunuyorlar. Ellerinde akıllı telefonlar ve internetler, evlerinde uydu cihazları bu devirde bile insanlar hala, bu devirde bozuk para gibi harcanıyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 24.03.2017 19:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.