Bugünkü
Takvim

Elde var barut!

5 yaşındaki oğlu tarafından vurulan ’in ölümüyle ilgili şok edici bir gelişme yaşandı. El svabı raporları açıklandı. Anne ve çocukta rastlanmayan barut izi, ölen babanın elinden çıktı

ABONE OL
Elde var barut!
Adana'da hırsız-polis oyunu oynadığı oğlu tarafından vurulan 'in (26) ölümüyle ilgili şok bir ayrıntıya ulaşıldı. Korkunç olay, 7 Şubat günü yaşandı. Ahmet Esen, iddialara göre, 5 yaşındaki oğlu M.E. ile evinin balkonunda hırsızpolis oyunu oynamaya başladı. Bu sırada eve giren çocuk, babasına ait av tüfeğini alarak yeniden balkona çıktı. Küçük çocuk daha sonra "Seni yakaladım" dedikten sonra babasına ateş açtı. Talihsiz adam, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Psikolog eşliğinde ifadesi alınan çocuk, tetiğe annesi Fikriye Figen Esen'in bastığını anlattı. Anne Esen ise "Ben silahı tuttum, oğlum sıktı" ifadesini kullandı. Polis, tetiğe kimin bastığını tespit etmek için olayın hemen ardından ölen baba da dahil olmak üzere çocuk ve annenin el svabı (barut izi) örneğini aldı. Savcılığın beklediği raporlar ise açıklandı. Barut izi raporuna göre, tüfeği tuttuğunu söyleyen annenin ve tetiğe bastığı ileri sürülen çocuğun elinde barut artığına rastlanmadı. Hayatını kaybeden Ahmet Esen'in elinde ise barut artığı çıktı. El svabı sonuçları, babanın intihar etmiş olabileceği şüphesini gündeme taşıdı. Ancak çocuğun ve annesinin verdiği ifadeler, "intihar" ihtimalini çürütüyor. Savcılık şimdi bu esrarengiz ölüm olayını çözmeye çalışıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.