Bugünkü
Takvim

Türkiye'den kaçan teröristlerin sığınağı Avrupa!

Türkiye'ye demokrasi dersi vermeye kalkışan Avrupa'nın kirli yüzü bir kez daha ortaya çıktı. Terör örgütlerine koruma kalkanı olan Avrupa, Türkiye'nin sini istediği 458 teröristten sadece 12 tanesini iade etti. Teröristler ise kendilerine sığınak olarak en çok 'yı tercih ediyor.

  • Güncel
  • 15.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.03.2017 22:06
ABONE OL
Türkiye'den kaçan teröristlerin sığınağı Avrupa!

Türk bakanlara engel koyan Avrupa teröristlere gösterdiği tavırla gerçek yüzlerini gözler önüne seriyor. Türkiye'ye topyekün saldırıya geçen Avrupa, terör örgütlerine de ev sahipliği yapıyor. , ve DHKP-C gibi terör örgütlerinin üst düzey yöneticileri ülkelerinde elini kolunu sallayarak dolaşıyor.

485 TERÖRİSTTEN SADECE 12'SİNİ İADE ETTİLER
Türkiye'nin yurt içinde ve yurt dışında darbe üstüne darbe indirdiği teröristler Avrupa Birliği ülkelerine kaçıyor. Türkiye'nin ne ise Avrupa yanıt vermiyor. Türkiye'nin Avrupa'dan sini istediği 485 teröristten yalnızca 12 tanesi iade edildi. Avrupa terör suçundan aranan 473 teröriste ev sahipliği yapmaya devam ediyor.

İŞTE AVRUPA'NIN UTANÇ TABLOSU!
Avrupa Birliği ülkeleri Türkiye'nin iadesini talep ettiği terör örgütü mensuplarını geri vermiyor. Bu teröristlerin ise Avrupa'da en çok 'yı üs olarak kullandığı ortaya çıkıyor. Türkiye Almanya'dan 182 teröristi istedi sadece 3 terörist iade edildi.

İşte teröristlerin iadesi talep edilen ülkeler ve sonuçlarını gösteren tablo: (Görseli büyükmek için tıklayınız)

kalan karakter 1000

ozkan ozkan

AVRUPA BİRLİĞİ DEĞİL TERÖR ÖRGÜTLERİ BİRLİĞİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 15:57
ihsan ihsan

tek yapılacak iş yurt içi ve dışı terör yuvalarını temizlemek bunlaın kullanaccağı kimseyi bırakmamak

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.03.2017 09:03

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.