Bugünkü
Takvim

ABONE OL
Kangallı protesto
Hollanda lerini gurbetçilerimizin üzerine saldı. Türk milletinin hem yüreği yandı hem de sabrı taştı. Bir grup vatandaş, dün köpeklerini alıp 'nın İstanbul Başkonsolosluğu'nun kapısına dayandı. Kangal köpekleriyle Hollanda'da yaşananlara tepki gösterdi. Kangal köpekleri ile beraber bir süre Başkonsolosluk önünde bekleyen grup olaysız bir şekilde dağıldı. Vatandaşların bu eylemi bir cep telefonu kamerası tarafından kaydedilirken, bu anlar sosyal medya üzerinden birçok kez paylaşıldı. Kangallı görüntüleri vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

kalan karakter 1000

CESUR YÜREK CESUR YÜREK

hay maşallah SAFKAN TÜRK IRKI...CESUR VE ASİL...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2017 10:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.