Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 05.09.2016 03:06
  • Son Güncelleme: 05.09.2016 04:15

daki 'cülerin sır ları ortaya çıktı!

Sosyal da ’cülerin korkulu rüyası haline gelen Ayyıldız Tim, onlarca kez tarafından engellenmesine rağmen, her defasında yeni hesaplarla dönüp Fetullah Terör Örgütü mensubu birçok ismi ve sosyal medya hesaplarını hackleyerek deşifre etmeyi başardı.

Medyadaki FETÖ'cülerin sır yazışmaları ortaya çıktı!

daki tetikçilerini kirli çamaşırları ortaya dökülmeye devam ediyor. Daha önce Atalay Demirci, Hakan Şükür, Enes Kanter ve Akın İpek'in görüşmelerini deşifre eden Türk hacker grubunun hesabı, bu kez de , , Hasan Sutay, , , , gibi azılı FETÖ'cüleri hackleyip ele geçirdikleri larını internet üzerinden yayınladı.İşte FETÖ'cülerin ortalığa dökülen o sır yazışmaları gündeme bomba gibi düştü:


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.