;

Takipçilerinden Kırmızıgül'e büyük tepki

Güvenlik güçlerinin Güneydoğu'da terör örgütüne karşı yaptığı operasyonlara tepki gösterip öldürülen teröristleri masum göstermeye çalışan 'ün, Ankara'da 37 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili sessizliğe bürünmesine takipçileri tepki gösterdi.

Takipçilerinden Kırmızıgüle büyük tepki

Türkiye pazar günü Başkent Ankara'nın göbeğinde patlayan ve 37 kişinin ölümüyle sonuçlanan patlamanın yasını tutarken, sosyal medyadan konuya ilişkin tepkiler dinmiyor. Birçok isim paylaştıkları mesajlarla teröre ve destekçilerine tepki gösterirken, geçtiğimiz günlerde Güneydoğu'daki operasyonları eleştiren sözleri ile "Katil devlet" demeye getiren sessizliğini koruyor.

BAŞBAKAN'A "ZALİM" DEMİŞTİ
Başbakan Davutoğlu'na "Bu kadar zalim, bu kadar merhametsiz nasıl oldunuz ey başbakan?" sözleriyle seslenen Kırmızıgül, 37 kişinin yaşamını yitirdiği patlamayla ilgili tek kelime etmedi. Bu tutumundan ötürü takipçileri tarafından sert eleştirilere maruz kalan ünlü sanatçı için "Sur'a ve Cizre'ye gelince atmaca. Askerimize, polisimize ve sivillerimize gelince lal" yorumları yapıldı.


  • 16 Mart 2016, Çarşamba 11:29

kalan karakter 1000

TC TC

köpek bile yemek yediği kaba sıçmıyor ama bunların ne olduğu belli değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2016 22:50
Ulus devlet yanlısı Ulus devlet yanlısı

suratsız herif

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 16.03.2016 16:31
MUSTAFA GÜNAL MUSTAFA GÜNAL

ünüversitelerde veya sokak eylemlerinde terör yandaşlığı ve terör eylemi yaptığı taktirde ülkenin bölünmez bütünlüğüne elinde silah olsun yeva olmasin VATAN hainliğidir Hapis cezasi bu pistliklere verilmiş ödül oluyor hapishanelerde yer kalmadi nasilsa istemetikleri türk milleti ekmeklerini veriyor sonu gelmez Cezalar caydırıcı değil eylemlere katilanlara türkiye cumhuriyeti nüfus cüzdanı verilmemeli ve türk vatandaşlığından cıkarilmalı

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır0
cevapla 16.03.2016 15:16
VATANDAŞ VATANDAŞ

zaatı alileri !!!! koyu pkk lı ve vatan hainidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet38
hayır0
cevapla 16.03.2016 12:28

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.