Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 27.11.2015 15:51
  • Son Güncelleme: 27.11.2015 15:51

görüşme talebini reddetti

Rusya Devlet Başkanı Vladimir 'in Yardımcısı , Putin'in, Türkiye özür dilemediği için Cumhurbaşkanı 'ın görüşme talebini reddettiğini açıkladı.

Putin görüşme talebini reddetti
Türk hava sahasını ihlal eden Rus uçağının Türk jetleri tarafından düşürülmesinin ardından Rusya'dan bir açıklama daha geldi.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir 'in Yardımcısı bugün yaptığı açıklamada, "Rus uçağının düşürülmesi konusunda Türkiye özür dilemediği için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın görüşme talebini reddetti" dedi. Ushakov, basın mensuplarının Erdoğan'ın görüşme talebinin neden reddedildiğini sorması üzerine "Türkiye'nin uçakla ilgili basit bir özür dilemek konusunda isteksiz olduğunu görüyoruz yanıtını verdi.

Ushakov, Ankara'dan 30 Kasım'da Paris'te gerçekleştirilecek İklim Zirvesi sırasında iki lider arasında bir görüşme gerçekleştirilmesine dair talebinin Kremlin'e ulaştığını ifade ederek, Putin'in Paris'te Suriye krizi ve İsrail-Filistin arasındaki gerginliği görüşmek üzere İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu ile bir araya geleceğini ifade etti. Yuri Ushakov, aynı zamanda Almanya Başbakanı Angela Merkel'le de Suriye ve Ukrayna konularını görüşeceğini söyledi.

kalan karakter 1000

misafir misafir

Olay uluslararası bir yerde vuku olmadığı halde hem yalan söyle hemde arsızca özür bekleye dursun türkmen ve öso katliamcısı putin

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.11.2015 18:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.