Bugünkü
Takvim

"Milletimiz asla affetmeyecek"

Türkmenlere yardım götüren MİT tırlarını durduran ihanet şebekesi ve destekçilerine sert tepki gösterdi. Erdoğan, "Bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum" diye konuştu.

  • Güncel
  • 24.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 25.11.2015 10:18
ABONE OL
Milletimiz asla affetmeyecek
Öğretmenler Günü resepsiyonunda konuştu...

"TÜRKMEN KARDEŞLERİMİZE YARDIMI SABOTE EDENLERİ MİLLETİMİZ AFFETMEYECEK"
"MİT tırları ihanetini biliyorsunuz değil mi? Hala utanmadan, sıkılmadan bunları gazetelerine başlık yapanlar var. İşte o tırlar bizim Bayırbucak Türkmenlerine yardım götüren tırlardı. Bazıları diyor ki, 'Başbakan Erdoğan, diyordu ki, onların içinde silah yok' yahu varsa ne olacak, yoksa ne olacak? Ne diyoruz biz? 'Oraya insani yardım götürüyoruz.' Kim onlar? Mağdur, mazlum, bizim Bayırbucak Türkmen kardeşlerimiz. Ülkemizin, hükümetimizin ve şahsımın aleyhine bir algı oluşturmak adına bu yardımları sabote edenleri milletimizin asla affetmeyeceğine inanıyorum"kalan karakter 1000

Cenk Cenk

Türk halkının en azından bir bölümü çok iyi biliyorki; hiçbir şey haberlerde,televizyonlarda anlatıldığı gibi değil.Eğer birşey ısrarlarla tekrar tekrar dinllendiriliyorsa,işin içinde bir bit yeniği vardır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 24.11.2015 23:26
hasan hasan

mit tırlarını durduran zihniyet vatan hainidir

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 24.11.2015 21:41
yasin yasin

sayın cumhurbaşkanım sizin herzaman yanınıdayız

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 24.11.2015 21:41
ozan ozan

Türk olmak için ÖNCE BABANI BİLECEKSİN. Türk olmayı becermek için KANIN TEMİZ VE KARNIN HELAL LOKMA YİYECEK. yoksa TÜRK OLAMAZSIN: bu yazım tüm Türk olamayanlara ister yazar ister milletvekili ister aydın geçinenlere.Sayın cumhurbaşkanım boş yere ağzını yorma . bunların aslı şaptır benzemez şekere aslını ............... aslına çekere!!!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 24.11.2015 21:21
Alper Alper

MİT tırlarını durduranların hain olduğu açık,o zaman hemen cezalandırılsınlar ki diğer işbirlikci vatan hainleri bir şey yapmaya cesaret edemesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 24.11.2015 21:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.