Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 23.11.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 23.11.2015 16:42

ne ait paçavra böyle indirildi

'in ilçesinde duyurulan sokağa çıkma yasağının ardından, 'lı teröristlere yönelik operasyon devam ederken teröristlerin tuzakladığı bombaların patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Terör örgütüne ait paçavra böyle indirildi
'in ilçesinde, ilan edilen sokağa çıkma yasağının ardından 'lı teröristlere yönelik operasyon sürüyor.

Nusaybin'de 13 Kasım Cuma günü 21.00'de duyurulan yasağın ardından ilçenin teröristlerden arındırılması için başlatılan operasyon devam ediyor.


Teröristlerce kazılan hendeklerin kapatılması, barikat ve brandaların temizlenmesi çalışmaları zırhlı kepçe yardımıyla gerçekleştirilirken, bu araçlara üyelerince zaman zaman uzun namlulu silah ve roketatarlı saldırı yapılıyor.

Özel harekat timlerinin de katıldığı operasyonlarda güvenlik güçleri, teröristlerce kullanıldığı tespit edilen bazı binalarda arama yaptı.

ETKİSİZ HALE GETİRİLDİ
Barikatların kaldırılması sırasında teröristlerin cadde ve sokaklara tuzakladığı bombaların patlama anı güvenlik kameralarına yansıdı.

Görüntülerde ayrıca çalışmalar sırasında terör örgütüne ait paçavraların indirilmesi, tuzaklanan bombalarının kablolarının kesilerek etkisiz hale getirilmesi de yer aldı.

Bu arada, terör örgütünün ilçeye verdiği tahribat, havadan çekilen görüntülerde de gözler önüne seriliyor.

kalan karakter 1000

Şaban Şaban

Bu pislikleri doğunun kendi dışlaması gerek. Yuvalanmış çöreklenmişler. Silahla hainlikle doğru olmaz. Bazı kürtlere sormak lazım ben sana öte git demiyorsam sen bunlara öte git demen lazım. Demiyorsan sende hainsin. Senin benim çocuğum olmaz bu çocuklar bu ülkenin çocukları hepimizin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.11.2015 22:44
yŞl yŞl

o paçavrayı oraya astıran kürt kardeşlerimize yazıklar olsun.çünki onlar bu ülkenin bayrağı için canlarını hiç düşünmeden kurtuluş savasın da verdiler

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 23.11.2015 22:39
memo memo

o pacavradan ancak don olur

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 23.11.2015 22:04
yŞl yŞl

O PACAVRAYI ORAYA ASAN KÜRT KARDEŞLERİMİZE YAZIKLAR OLSUN

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 23.11.2015 20:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.