Bugünkü
Takvim

GAMZEli

Ataşehir Belediye Başkanı Battaİ İlgezdi'nin ' Kraliçesi' eşi , TBMM'de yine yumruk şov yaptı... Sosyal medyada TT olan Gamze Hanım'ın verdiği poz, 'GAMZE'li Rezidans' diye yorumlandı...

ABONE OL
GAMZEli rezidans
Ataşehir'i talan eden Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin eşi Gamze Akkuş İlgezdi'nin 3'ü olmak üzere 15 dairesinin üzerine kayıtlı olduğu ortaya çıkmıştı. İlgezdi çifti, yakın akrabalarını da servet sahibi yaptı. Sosyal Sigorta Kurumu'nda (SGK) diş hekimi olarak çalışan 'nin ailesinin 35 lüks daireye sahip olduğu belirlendi. Buna rağmen 'li vekil akıllara durgunluk veren bir savunma yapmıştı. Daha önce "Ben 657'ye tabi devlet memuruyum" diyen Gamze İlgezdi'nin savunması trajikomikti.

LONDRA SOLCULUĞU!
İlgezdi, "Ben tüm bilgilerimi verdim. 25 yıllık devlet memuruyum dışarda da ek işler yaptım. 21 yaşımdan beri çalışıyorum. Bu işin içinden de ak bir şekilde çıkacağız" demişti. Ancak diş hekimi İlgezdi'nin açıklamaları pek inandırıcı bulunmamıştı. 7 Haziran sonrası patlak veren skandallar, 1 Kasım seçimlerinde CHP'nin Ataşehir'de oy kaybetmesine neden oldu. Hatta CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun kızının da aynı rezidansta dairesinin olması, adayların açıklanmasından bir gün önce Kılıçdaroğlu'nun eşinin İlgezdi ailesiyle bir yatta buluşması büyük tepkilere neden olmuştu. İşte o İlgezdi, önceki gün TBMM'de yemin etti. Yine sol elini havaya kaldırarak, şov yapan Gamze İlgezdi sosyal medyada alay konusu oldu.

İşte ilginç yorumlar ve capsler:
Gamze Hanım da Londra solcusu sanırım. Çünkü yüzlerce dairesi var.

Ataşehir Belediyesi'nde çalışıyorum. Kemal Bey, Gamze Hanımı her zaman aday göstermek zorunda. Çünkü hırsızlıkları Kemal bey görüyor ama görmezden gelmek zorunda.

Ataşehir'i yağmaladılar. Ancak hala çok hırslılar. Hedefleri çok büyük. Bayan Trump olmak istiyor. Gamzeli Rezidans.

Solcuyum ben, memurum ben. Sonuç: 100 daire. Bravo sana Gamze. İşte CHP'nin yüzde 25'i aşamamasının nedenlerinden biri.


kalan karakter 1000

hüseyin hüseyin

milletin verilmiş sadakası varmış allah korusun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.11.2015 18:27
mustafa mustafa

bunların iktidar olduğunu düşünün şimdi bukadar çalıyolar iktidar olunca ne olur artık bilemem.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 20.11.2015 13:28
damla damla

rezidans kraliçesinin koçasıda hırsız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır0
cevapla 20.11.2015 13:27
balturk balturk

buna nasıl oy verir bir seçmen

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır1
cevapla 20.11.2015 09:15
hasan hasan

sgk yı soyup soğana çeviren kemal kılıçdaroğlunun yanındaki vekillerde tabiki hırsız olacak kızınında rezidansı var hediye edilmişti zeynepe.

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır2
cevapla 20.11.2015 02:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.