Bugünkü
Takvim

Erdoğan'ın o sözleri tebessüm ettirdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir ile görüştü. Görüşme öncesi Erdoğan'ın fuaye alanındaki ikramlıklardan nektarin alırken basın mensuplarına dönerek "Kusura bakmayın ısırarak yiyeceğim" demesi tebessüm ettirdi.

  • Güncel
  • 16.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.11.2015 12:43
ABONE OL
Erdoğan'ın o sözleri tebessüm ettirdi
Türkiye'nin dönem başkanı olduğu Liderler Zirvesi kapsamında , ikili görüşmeler gerçekleştiriyor. Erdoğan, günün son görüşmesinde Rusya Devlet Başkanı ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, çalışma yemeğinin ardından Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile de biraraya geldi. Erdoğan ve Putin'in heyetlerarası görüşmede ağırlıklı olarak ikili ilişkileri ele alarak, bu çevrede ÜDİK toplantısının 15 Aralık'ta Rusya'da yapılması konusunda teyitleştikleri öğrenildi. Erdoğan ve Putin'in, daha sonra da, baş başa görüşerek Suriye başta olmak üzere bölgesel konularda da görüş teatisinde bulundukları belirtildi.

G-20 Liderler Zirvesi'nin düzenlendiği Regnum Otel'deki basına kapalı görüşme, yaklaşık 1 saat sürdü. Görüşmede Türk tarafından Dışişleri Bakanı Feridun Sinirlioğlu, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Ali Rıza Alaboyun ile MİT Müsteşarı Hakan Fidan, Rus tarafından da Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov hazır bulundu.

Basın mensuplarının görüntü aldığı sırada Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, "Merkel ile görüşmeniz nasıl geçti?" sorusu üzerine Putin, İngilizce olarak "good very good" diyerek gülümsedi.

Bu arada Cumhurbaşkanı Erdoğan, Putin ile görüşmesi öncesinde fuaye alanındaki ikramlıklardan bir nektarin alarak yedi. Nektarini bıçakla kesmek isteyen Erdoğan, daha sonra basın mensuplarına dönerek "Kusura bakmayın ısırarak yiyeceğim" dedi.

kalan karakter 1000

HÜSEYİN HÜSEYİN

HALKIN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.11.2015 20:56
ayhan ayhan

dünya liderlerini dize getirdin helal sana sayın cumhurbaşkanım

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.11.2015 20:55
zafer zafer

böyle bir devlet başkanımız olduğu için Allahıma şükür ediyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.11.2015 20:54
efe han efe han

herdoğandan olmuyor erdoğan.boşunamı dünya bizi kıskanıyor içeriyi hiç sorma.bu üleke için büyük şans allah her türlü kaza ve beladan sakınsın cumhurbaşkanımızı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 16.11.2015 19:41
cansın can cansın can

gerçek lider ne diyebilirimki allah seni başımızdan eksik etmesin reis

Aynı Görüşte misiniz?
evet49
hayır0
cevapla 16.11.2015 13:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.