Bugünkü
Takvim

"Hesabını yargı önünde vereceksin "

'ın 'inde yine Cumhurbaşkanı Erdoğan’a hakaret edildi, Doğan yine hata deyip kıvırarak özür diledi. Paralel ihanet şebekesinin Doğan medyasına atadığı kayyumlar Eyüp Can ve Bülent Mumay'ı korudu. Ak Parti Milletvekili Aydın Ünal Aydın Doğan’a Twitter’da cevap verdi ve “yargılanacaksın” dedi.

  • Güncel
  • 13.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 13.11.2015 22:49
ABONE OL
Hesabını yargı önünde vereceksin Aydın Doğan
Doğan medyası kaldığı yerden devam ediyor. 'in internet sitesi Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili skandal bir paylaşımda bulundu. Skandalın hemen ardından özür dileyip, dijital yayınlar birimindeki sorumluların işten çıkartıldığını duyuran bir açıklama yayınladı. Fakat skandalın asıl sorumlusu Dijital Yayınlar Direktörü Eyüp Can'ın işine ise son vermedi.

'nün Doğan medyasına atadığı kayyumlar Eyüp Can ve Bülent Mumay, Hürriyet ile Posta üzerinden operasyonlarına devam ediyorlar.

Matbaasını FETÖ'nün korsan gazeteleri Özgür Bugün ve Özgür Millet'e açarak Gülen terör örgütüne tahsis eden Aydın Doğan, ülkenin seçilmiş Cumhurbaşkanı'na alçakça hakaretlerine devam ediyor.

Aydın Doğan'ın bu ututmuna karşı Ak Parti Milletvekili Aydın Ünal Twitter'da tepki gösterdi ve "yargılanacaksın" dedi, İşte Ünal'ın açıklaması:
Yayınladığı montaj fotoğrafla suç işleyerek Cumhurbaşkanı'na alçakça hakaret eden Doğan, bu yayınlardan birinci derece sorumlu olan Fethullahçı Terör Örgütü üyesi Eyüp Can Sağlık'la ilgili halen bir girişimde bulunmuş değil. Paralel örgütün medyasına "kayyum" atadığı Eyüp Can halen Hürriyet'teki tüm dijital mecralarında tepesindeki isim.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.