Bugünkü
Takvim

li Don Juan!

memuru A.G., sosyal medyadan tanıştığı 5 kadını kendisine aşık etti. Evlilik vaadiyle kandırdığı kadınları 1 milyon lira dolandırdı!

İzmirli Don Juan!
İzmir'de görev yapan memuru A.G., iddialara göre ilk olarak sosyal medyadan evlenip ayrılmış Y.M. ile tanıştı. İlk önce kendisini sağlık görevlisi olarak tanıtan A.G., polis olduğunu Y.M. ile yüz yüze karşılaşmalarında söyledi. Y.M.'ye aşık olduğunu, evleneceğini belirten polis memuru, ardından genç kadına borsa ile uğraştığını, bütün çevresine bu yolla para kazandırdığını ve Y.M.'yi de çok zengin edeceğini söyleyerek önce kredi çektirdi ardından evini sattırarak 90 bin TL dolandırdı.

YARDIM BAHANE
Yalnız kadınların ekonomik durumuna üzüldüğünü ve bu yüzden yardım etmek istediğini belirten A.G., Y.M.'nin kadın arkadaşlarına da bu yolla para kazandırmak istediğini söyledi. Polis memuru Y.M. ve beraberinde Y.N., D.S., H.U., G.E. ve B.F.'yi toplam bir milyondan fazla dolandırdığı öne sürüldü.

ÖNCE GÜVEN VERDİ
Dolandırılan Y.M, "Polis olduğundan emin olduktan sonra ikna kabiliyetiyle de birlikte benim gelir durumumun çok düşük olduğunu, beni ihya edeceğini, kalkındıracağını, borsadan çok para kazanıldığını, çevresine ve ailesine bu yolla para kazandırdığını söyledi. Bir evim olduğunu tespit edince 'Senin ölmüş bir evin var, bunu canlandıralım. Aylık kiradan aldığın parayı ben sana günlük olarak daha fazla kazandıracağım' dedi. Bu aşamada belli bir güven oluşmuştu, düzenli bana para yatırıyordu" dedi.

'EVİMİ SATTIM'

Gözyaşlarına boğulan kadın sözlerine şöyle devam etti: 'Bu yüzden evi sattım ve 80 bin TL para verdim. Çevremde bayan arkadaşlarımın olup olmadığını sordu ve bende olduğunu söyledim, daha sonra onlarla da tanıştı. Böyle bir şey yapacağı aklımıza gelmezdi" Şikayetlerin ardından polis memuru açığı alındı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.