Bugünkü
Takvim

Gülen yine etti

lideri , kendi sitesinde yayınlanan bir sohbette yine etti.

  • Güncel
  • 09.11.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 09.11.2015 13:24
ABONE OL
Gülen yine beddua etti
, yayınlanan son sohbetinde yine etti. Kendileri hakkında hazırlanan "Fetullahçı Terör Örgütü" () iddianamesi ilgili konuşan Gülen, terör örgütü olmadıklarını iddia etti. Mahkeme tarafından verilen terör örgütü kararını hiçe sayan Gülen yine hakaretler ve beddualar yağdırdı.

Gülen'in sitesinde "Allah, Sabredenlerin Yardımcısıdır!..'' başlığıyla yayımlanan (9 Kasım 2015) sohbetinden bazı bölümler şöyle:

Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin diyen Gülen, "Terör örgütü olmayana, 'terör örgütü' diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana 'paralel' diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini" dedi.

*Dünyanın o cazibedar güzelliklerine kapılmadan, aşağı insanlara boyun eğmeden, kendi düzenini kurarak, i'la-yı kelimetullah için, milli ruhu yüceltmek için, ruhunun abidesini ikame etmek için koşmak lazım. Bu süfyaniyet asrının süfyanlarının arkasından gitmeden… Aslî süfyanlar, zıllî süfyanlar, izafî süfyanlar vardır. Bunlar, yapamadıkları şeyleri başkaları yapıyorsa, hazımsızlıktan, hasetten, çekememezlikten dolayı onu yıkmaya çalışmışlardır. Bugünkü tahribatın arkasındaki temel düşünce budur. Yoksa ne terör örgütü var ne de devlete talip olan var.

*Bütün terör örgütlerinin Allah belasını versin!.. Pakrudin Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Pers Terör Örgütü'nün Allah belasını versin!.. Terör örgütü olmayana, "terör örgütü" diyenlerin Allah belasını versin!.. Paralel olmayana "paralel" diyenlerin de Allah belasını versin!.. Umduklarının aksiyle onları tokatlasın, yerle bir etsin, hazan yemiş yapraklar gibi savursun, gübreler gibi toprağın bağrına devirsin, gübre kılsın hepsini!

kalan karakter 1000

ömerr ömerr

sen hani ben öldüğümde anamın ayak kıltığına gömsünler beni diye dua edrdin be feto fakat yaptığın beddualar yüzünden sanırım amerikada kalacacaksın .kalda zaten gelme. bak dün erzurum nene hatunu ziyarete gitti dualar edip rahmetle andılar .sen ne yaptın bu vatanı çok seviyorsan burda hizmetini etseydin de faydan olsaydın yıllar sonra senide torunların mezarının başında anar bir fatiha okurdui ama şimdi gel görki düşmanlarımıza hizmet etmektesin velevki etmiyorsun diyelim ne işin var be adam orda neye hizmet edersin ..beddualar döner dolaşır da edeni bulur...eğer yanılıyorsak rabbim bizi affetsin amaa eğer gerçekten küffara hizmetteysen tüm müslümanların eli yakanda.. .

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2015 00:14
kadir canpoalt kadir canpoalt

seni Allah bildiği gibi yapsın.Allahından bul .bela okumak bana yakışmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 09.11.2015 21:04
Ayse Ayse

Fetullah bey o ettigin beddualar donup dolasip sana gelmektedir,;bilirsin ABD yasiyorsun; "What goes around comes around"

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 09.11.2015 20:23
kadir kadir

bu pislik gebermedi gitti

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 09.11.2015 19:47
muratti muratti

bu bedduaya yahudiler amin der......

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 09.11.2015 17:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.