Bugünkü
Takvim

Gülenleaks 'nün kirli çamaşırlarını ortaya döküyor!

Paralel İhanet Çetesi'nin elebaşı 'in kirli çamaşırlarını ortaya dökmeye başlayan Gülenleaks büyük ilgi görüyor.

  • Güncel
  • 27.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.10.2015 16:10
ABONE OL
Gülenleaks FETÖ'nün kirli çamaşırlarını ortaya döküyor!
Gülenleaks 'nün korkulu rüyası oldu. Sahip olduğu medya organları vasıtasıyla siyasiler üzerinde baskı kurmaya çalışan, yabancı istihbarat servislerle iş birliği içerisinde olan, KPSS hırsızlığı ile devlet içerisine binlerce yandaşını yerleştiren Gülen ve yandaşlarının tüm kirli işleri gulenleaks.com adlı sitede bir bir deşifre ediliyor.

GÜLENCİLERİN KİRLİ YÜZÜNÜ ORTAYA ÇIKAR
Site kullanıcıları Gülen Örgütü'ne dair bildiklerini bu sitede paylaşabilecek. Bürokraside yer alıp FETÖ'ye dair elinde bilgi ve belge olan kişiler bu siteden bilgi ve belge paylaşımı yapabilecek. Site Gülen Örgütü'nün baskılarından korkanlara FETÖ'nün yaptığı sınav sorusu hırsızlığı, usulsüzlük yolsuzluk ve kumpasları anlatma imkanı tanıyor.


Siteye gitmek için tıklayınızkalan karakter 1000

Cavit Cavit

yav gurban bırak artık dünyevi hırsları sana verilen ömürün son vişrajına gelmişsin. iyi şeyler yap . bol bol dua et günahlarını affettir. mal varlığını fakirlere yoksullara dağıt. belki umulurki ozaman azabın hafifler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet40
hayır1
cevapla 27.10.2015 08:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.