Bugünkü
Takvim

Gülen'i çıldırtacak

'nin 'deki seçim çalışmaları kapsamında 'in yaşadığı malikaneye bir kaç kilometre uzaklıktaki billboardlara Başbakan Davutoğlu'nun leri asıldı.

  • Güncel
  • 26.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.10.2015 11:43
ABONE OL
Gülen'i çıldırtacak afiş
Yurtdışı seçmenlerin rekor katılımla oy verdiği 1 Kasım seçimleri öncesi propaganda savaşları yoğun bir Türk seçmen nüfusun yaşadığı 'nin Pennsylvania eyaletine de taşındı. Kuzey Amerika Seçim Kooardinasyon Merkezi Başkanı Levent Ali Yıldız, önceki seçimlere oranla Türk seçmeni daha fazla sandığa çekebilmek amacıyla parti ayrımı yapmadan vatandaşları otobüsler ile seçim merkezlerine taşıdıklarını belirtirken, propaganda için de Türklerin yoğun yaşadığı New Jersey, New York ve Pennsylvania gibi yerlerdeki billboardlara ilan verdiklerini açıkladı. Yıldız, söz konusu billboardlarda AK Parti Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nun mesajını seçmenlere ulaştırdıklarını ve lerden birinin de Fethullah Gülen'in yaşadığı Saylorsburg kasabasında olduğunu belirtti. Yıldız, "afişlerimizden biri Gülen'in malikanesine birkaç kilometre yakınlarında yani yürüme mesafesinde bulunuyor" dedi.PARALELLERDEN TEPKİ
Söz konusu afişler sosyal medyada da büyük beğeni topladı. Bir hesap "büyük devletiz vessalam" tepkisini verirken, bir başka kullanıcı da, "tam yerine manzara koymuş adamlar" diyerek desteklerini dile getirdi. Gülencilerin ise söz konusu yasal billboardlar nedeniyle morallerinin bozulduğu gözlendi.kalan karakter 1000

adil adil

Doktorları ilaçları hazırlasın

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 26.10.2015 15:51
yunus yunus

güzel uygulama gülen kürtleri türklere saldırtsın

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 26.10.2015 14:29
abdurrahman abdurrahman

Helal sana Ahmet hocam

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır2
cevapla 26.10.2015 14:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.