Bugünkü
Takvim

'yı öven 'na şok!

Cumhuriyet Başsavcılığınca, hakkında Ahmet Hakan'ın moderatörlüğünü yaptığı 'Tarafsız Bölge' programında söylediği sözler nedeniyle soruşturma başlatıldı.

  • Güncel
  • 16.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.10.2015 19:38
ABONE OL
PKK'yı öven Baro Başkanı'na şok!
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca, Diyarbakır Barosu Başkanı hakkında Ahmet Hakan'ın Moderatörlüğünü yaptığı 'Tarafsız Bölge' programında söylediği sözler nedeniyle ''terör örgütü propagandası yapmak'' suçundan soruşturma başlatıldı.


Bakırköy Cumhuriyet Başsavcıvekili İdris Kurt, dün CNN Türk'te katıldığı bir programda ''Bazı eylemleri terör niteliğinde olsa bile silahlı siyasal bir harekettir. Siyasal talepleri olan çok ciddi bir desteği olan bir siyasal harekettir'' sözleriyle ilgili resen soruşturma açtı.

Başsavcıvekili Kurt, Elçi hakkında ''terör örgütü propagandası yapmak'' suçuyla ilgili soruşturma yapacak.

kalan karakter 1000

bERKAN yıLMAZER bERKAN yıLMAZER

O kişi orada abuk subuk konuşurken, programın sunucusu iki laf edemedi. yazıklar olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.10.2015 15:53
tarafsizkul tarafsizkul

aslında bu programla Cumhurbaşkanımız Erdoğan a diktatör imajı vermeye çalışanlar kendi iftiralarını kendileri çürütmüş oluyor. Herşeyi yakan sıkan öldüren terör örgütüne böyle bir liderin ülkesinde, tv kanallarında sempatiler seslendiriliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.10.2015 15:00
tarafsizkul tarafsizkul

bir hukukçu olarak bu adamın konuşmalarını hayretle karşıladım.Terör örgütüne terör örgütüdür dememek için hiçbir akla ve tarih ve hukuk kitaplarında olmayan zorlama laflar etti.yok bunun dediği gibi bir tanım...bir de şu aklıma geldi, diktatörün ülkesi sen neymişsin be, her halde galaksideki milyarlarca yıldız ve ona bağlı gezegendeki en demokratik ülke sensin ki, tv kanallarında devlete kürde türke yapılan tüm eserlere,kaldırıma,cama,çöp tenekesine bile saldıran pkk övülebiliyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.10.2015 14:58
cahide taştan cahide taştan

Baro başkanı acaba Savcı Kiraz medya önünde(Doğan) öldürüldüğünde vicdanı sızladımı acaba...önce baro başkanlığından atılmalı T.C. aldığı maaşın verilmemesi içinde meslekten men edilmeli....

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.10.2015 13:45
mehmet mehmet

içeri girdiği zaman inşallah güneşi göremez orası mezarları olur hainlerin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 17.10.2015 11:09

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.