Bugünkü
Takvim

Kıvırma suçüstü yakalandın

Dün gece CNN Türk'te 'ın moderatörlüğünde yayınlanan Tarafsız Bölge programında açık açık terör propagandası yapıldı. Terör örgütünün kanallarını bile kıskandıran programın ardından kamuoyunda büyük tepki gelmesiyle Doğan medyası paniğe kapıldı.

  • Güncel
  • 15.10.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.10.2015 22:29
ABONE OL
Kıvırma Ahmet Hakan suçüstü yakalandın
Aydın Doğan medyası terör örgütüne desteğini aleni şekilde yapmaya devam ediyor. 'ın sunduğu Tarafsız Bölge programına konuk olan Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi'nin "PKK, terör örgütü değildir" sözlerinin yankıları sürüyor.

TERÖR PROPAGANDASI YAPTIRAN AHMET HAKAN KIVIRMAYA BAŞLADI
CNN Türk'te açık açık yapılan terör propagandasının ardından Ahmet Hakan bugün kendini aklamak için çırpınıyor. Ama çırpındıkça batıyor. Ahmet Hakan, canlı yayında milyonların gözü önünde açık açık yaptırdığı terör propagandasını nasıl aklarım derdine düştü. Yine aynı taktiği izledi. 'Ben de PKK terör örgütüdür' dedim 'Terör propagandası yaptırmadım' ifadelerini kullandı, yani kıvırdı. Daha sonra sağa sola saldırmaya başladı. Peki programda ne oldu?

Aydın Doğan'ın tetikçisi Ahmet Hakan moderatörlüğünü yaptığı programda terör örgütü PKK'yı öven açıklamalar yapan Tahir Elçi'yi sadece seyretti. Elçi'nin skandal sözlerinin ardından MHP'li vekil Uygar Aktan tepki gösterdi. Daha sonra programdaki diğer konuklar Elçi'nin o sözlerine sert şekilde tepki gösterirken Ahmet Hakan terör propagandası yapan Elçi'ye tek kelime söylemedi. Maksatlı şekilde araya girmeyen Ahmet Hakan yaklaşık 10-15 dakika PKK övgüsü yaptırdı. Daha sonra alevlenen tartışmanın ardından hedefine ulaşan Ahmet Hakan araya girerek 'Bu Tahir Elçi'nin görüşüdür" dedi...

AK PARTİ LEHİNE YAPILAN AÇIKLAMALARA ANINDA MÜDAHALE EDİYORDU
Aydın Doğan'ın kanalı CNN Türk'te yapılan terör propagandasının ardından Ahmet Hakan canlı yayındaki rezaleti temizlemeye çalışırken yine yerin dibine battı. Dün gece açık açık terör propagandası yaptırdı bugün de ben terör propagandası yaptırmadım diyerek kamuoyu onunde kıvırmaya başladı. CNN Türk'te AK Parti lehine yapılan açıklamalara tahammül dahi edemeyen Aydın Doğan'ın sunucuları, AK Parti lehine yapılan açıklamalar yapan yorumcuları anında susturuyor ya da gazeteciliği bırakıp militan gibi karşı saldırıya geçiyor. Fakat HDP ve PKK övgüleri yapan yorumcuları saatlerce konuşturuyor...


kalan karakter 1000

hakka hakka

yazıklar olsun pkk ya oy verenlere

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 16.10.2015 17:37
ö.k ö.k

hakikaten suç üstü yakalanmış yıllardır koro halinde pkk propagandası yapanlara verilen ceza verilir

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 16.10.2015 16:50
melih melih

idam cezası kanunlarımıza yeniden konulmalı terör ancak ozaman biter.

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 16.10.2015 09:15
onur onur

seyretmiyorum bu teröristin programını.gereksiz yayıncılık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır2
cevapla 16.10.2015 09:03
vefa vefa

yahu bu ahmet hakan'ın babası müftü idi, bu nasıl bu hale geldi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır2
cevapla 16.10.2015 08:31

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.