Bugünkü
Takvim

basıp öğrenciyi dövdü

ABONE OL
Okul basıp öğrenciyi dövdü
Aydın'da Ortaklar Fen Lisesi'nde yatılı olarak eğitim gören 12'nci sınıf öğrencisi M.K. geçen 30 Eylül'de, A.O.A. ile kız yüzünden tartıştı. Kavganın ardından M.K., Bodrum'da yaşayan ailesini arayıp, yardım istedi. Babası T.K., eşi ve amcasını da yanına alarak oğlunun una gitti. Burada tabancasını çıkarıp, kendisini polis olarak tanıttığı ileri sürülen T.K., iddiaya göre, okul bahçesinde rastladığı oğlunun kavga ettiği A.O.A.'yı dövdü.

BAŞKA BİR OKULA GİTTİ!
Okul yöneticileri araya girerek kavgayı ayırdı. Darp raporu alan A.O.A., T.K. ve oğlu N.K.'den şikayetçi oldu. İfadelerinin ardından serbest bırakılan babaoğul da A.O.A.'dan şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma sürerken T.K.'nin oğlu M.K.'nin kaydını başka bir okula aldırdığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.