Bugünkü
Takvim

bu kez dinleyemedi

örgütünün yaptığı lerin önüne geçilmeseydi Şah Fırat operasyonu da daha önce yapılan Suriye ile ilgili gizli görüşme gibi deşifre edilecekti

  • Güncel
  • 22.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.02.2015 11:05
ABONE OL
Gülen bu kez dinleyemedi
TSK, sabaha karşı yapılan Şah Fırat operasyonuyla Suriye'ye girdi ve Süleyman Şah türbesindeki kutsal emanetlerin yerini değiştirdi, oradaki askerleri de Türkiye'ye getirdi.

CEMAAT SÜLEYMAN ŞAH'I DEŞİFRE EDECEKTİ

Kasetçi daha önce Davutoğlu ve Hakan Fidan'ın da yer aldığı ve devletin çok gizli Suriye planının konuşulduğu dörtlü toplantıyı dinlemiş ve youtube'da yayınlamıştı. Devletin en gizli görüşmelerini bile internette yayınlayan paralelciler, son yapılan polis operasyonlarıyla devletten temizlenmemiş olsaydı şu an Süleyman Şah Karakolu'na kurtarma operasyonu düzenleyemeyecektik.

DÖRTLÜ GÖRÜŞMEYİ SIZDIRDILAR
Başta Erdoğan olmak üzere devletin üst düzey telefon görüşmelerini dinleyip internete servis eden paralel örgüt, işi, devletin gizli Suriye planlarını deşifre etme noktasına götürdü. İçinde dönemin Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, TSK'nın iki numarası Orgeneral Yaşar Güler, dönemin MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve Dışişleri Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu gibi isimlerin yer aldığı bir ses kaydı yayınlandı.

GİZLİ SURİYE PLANI DEŞİFRE OLDU
Bu ses kaydında, devletin 4 önemli ismi Türkiye'nin Suriye planlarını tartıştı. Suriye'de yaşanan gelişmeler ve bölgedeki tek Türk toprağı olan Süleyman Şah Türbesi'ne saldırı iddiasına kadar birçok konu konuşuldu. Dünyanın önde gelen hemen her ülkesi gibi Türkiye de, komşusu Suriye'de meydana gelen gelişmelere karşılık A, B ve C planlarını masaya yatırdı. Devletin üst düzey görevlileri bu planlar için fikirlerini ve olasılıkları ortaya koydu. Paralelciler ise bu gizli görüşmeyi dinledi. kle de yetinmeyip internete servis etti.

İSRAİL'LE İŞBİRLİĞİ
örgütünün, devletin bu gizli Suriye görüşmesini dinlemesi ve internete servis etmesi, Erdoğan'ın "Bunlar vatan haini, gizli servislerle işbirliği yapıyorlar" iddialarını güçlendirdi. Daha önce de Cemaat'in, Türk yöneticilerinin görüşmelerini İsrailli MOSSAD'a servis ettiği gündeme gelmişti.

CIA BAĞLANTILARI
Yıllardır Pensilvanya'da yaşayan Fethullah Gülen'in ABD ve İsrail başta olmak üzere birçok ülke ile birlikte çalıştığı, Türkiye'de önemli görevlerde bulunan paralel örgüt mensupları aracılığı ile bir takım bilgileri CIA'ya verdiği de iddia edilmişti. Son olarak Cemaat'in Davutoğlu'nun da dahil olduğu gizli görüşmeyi dinleyip internette paylaşması bu iddiaları güçlendirdi.

kalan karakter 1000

sıddık gürsoy sıddık gürsoy

casus busefer akim kaldı servis yapamadı çokyazık athırsızı gürsel tekin gibi mat ve mars oldular hain fetonun yalakları.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 23.02.2015 00:56
anti feto anti feto

o kulaklar koparılacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.02.2015 23:20
zaf-er zaf-er

KULAK HIRSIZI Deccalin Yaverinin Kafasina Ateş topu düştü.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 22.02.2015 19:02
aae aae

enerji bakanlığına bağlı bağzı kurumlarda genel müdürler tarafından paralelciler korunuyor. daire başkanın hanımı cumhurbaşkanına hırsız diyor. aynı daire başkanı kendi başkanlığında paralelci olanlarıkoruyor. Enerji bakanı Taner Yıldız gitmeden temizlik yapması gerekiyor ama hiç öyle gözükmüyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır0
cevapla 22.02.2015 17:52
Kamil Adem Kamil Adem

Pansilvanyanın kıblesi çoktan şaşmıştı zaten iyice azgınlıkları ortaya çıktı

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır0
cevapla 22.02.2015 14:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.