Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 17.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 17.02.2015 03:15
ABONE OL

CHP ile Paralel Yapı'nın telekulak ittifakı!

’ hesabını kullanan ’nun, CHP’li ’la mesajlaşırken, “Seçimlerde dinlemeleri paylaşacağız siz de prim yapacaksınız. O gerzek başkanına söyle 17 Aralık’a dönmesin” dediği ortaya çıktı.

CHP ile Paralel Yapı'nın telekulak ittifakı!
Paralel örgütün iki numaralı ismi olarak iddianameye giren 'nun kullandığı deşifre olan 'fuatavni' hesabının kayıtlarından "telekulak" çıktı. Emre Uslu ve CHP'li arasında geçen görüşmelerde devletin zirvesinin halen dinlendiği ve kayıtların 7 Haziran seçimleri öncesinde AK Parti'yi zayıflatmak için yayınlayacakları belgelendi. Cemaate yapılacak operasyonları bir gün önce yayınlayan 'Fuatavni' hesabının deşifre olan kullanıcısı Emre Uslu ile CHP'li Umut Oran'ın 'direct mesaj' görüşmelerinde akıllara durgunluk veren diyaloglar geçti.

Amaç AK Parti'yi yıpratmak

Paralel yapının sözcüsü Emre Uslu, CHP'li Umut Oran'a, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu hala dinlediklerini, hayasızca "Seçimlerde dinlemeleri paylaşacağız siz de üzerinden prim yapacaksınız. O gerzek başkanına söyle 17 Aralık'a dönmesin" şeklinde aktarıyor. Buna karşılık Oran, Uslu'ya Kemal Kılıçdaroğlu'nun da desteklediğini söyleyerek, "Başkanımız tamam diyor" şeklinde yanıt veriyor. Her türlü kirli tuzağı kuran Uslu, Kılıçdaroğlu ve Oran'ı "Duyan olursa canıyla öder" sözleriyle tehdit ediyor. Ayrıca Twitter kayıtlarında, CHP milletvekili 'nin Fuatavni ile irtibat içinde olduğu kaydedildi. Konuşmada Fuatavni'nin, Hamzaçebi'ye "Seçime kadar iyi bir randıman bekliyorduk biz senden" demesi dikkat çekiyor. Kirli görüşmelerde yapılan dinlemeleri, 7 Haziran seçimleri öncesi öncesi internet ortamından yayılarak AK Parti hükümetini yıpratmayı planladıkları ortaya çıktı.


Oran'a Twitter garantisi


Görüşmelerde bir ara Uslu Kılıçdaroğlu için 'gerzek' ifadesini kullanırken, CHP'li Umut Oran hiçbir karşılık vermiyor. Oran bir ara tedirgin olup, "Bura ne kadar güvenli" diyor. Uslu ise ona, "Çok çok, admine diyecem silcekler birazdan" diyor. Uslu görüşmelerin internet üzerinden silineceği garantisi vererek Oran'ın korkusunu hafifletiyor. Oran bir ara Uslu'ya devletin zirvesindeki isimleri dinleyip dinlemediklerini soruyor. Uslu ise çok normal bir şeymiş gibi devletin zirvesini dinlediklerini ve kayıt yaptıklarını itiraf ediyor.CHP -PARALEL 'TELEKULAK' İTTİFAKI


- UMUT ORAN: Ne yaptınız

- FUAT AVNİ: Dinliyorum işte

- UMUT ORAN: Bir şey çıktı mı

- FUAT AVNİ : İki tane çıktı, kaydettik

- UMUT ORAN: Tamamdır

- FUAT AVNİ: Başbakanı da dinliyoruz, Cumhurbaşkanını da artık oradan yürüyeceğiz

- UMUT ORAN: Ne yapcaz ki

- FUAT AVNİ: O gerzek başkanına söyle bu da 17 Aralık'a dönmesin, seçimlerde biz paylaşcaaz siz de üzerinden prim yapcanız

- UMUT ORAN: Başkanımız yanımızda tamam diyor

- FUAT AVNİ: Kimseye söyleme, duyan olursa, başkası duyarsa canıyla öder

- UMUT ORAN: Tamamdır bakalım o zamana kadar neler çıkacak

- FUAT AVNİ:
Çıktı çıktı aldık kayda

- UMUT ORAN: Bura ne kadar güvenli

- FUAT AVNİ: Çok çok, admine diyecem silcekler birazdan.
Fethullah Gülen Kanadaya geçecek!kalan karakter 1000

Emin Emin

Yahu nasıl olurda kendisine gerzek diyen birileri ile bir siyasetçi işbirliği yapabilir ve onları savunabilir. Bunlar değil miydi bizi dinliyorlar diyen. İşte sizi dinleyenler ortaya çıktı. Peki neden şikayet ettiğiniz insanları şimdi savunuyorsunuz. Meclis kürsülerinde okyanus ötesinden emir alıyor diye hükümeti suçlayan siz değil miydiniz. Emri hükümet mi alıyormuş yoksa siz mi. Lütfen biraz dürüst olun. Bu kadar insanlığınızı kaybetmeyin. Kendi çıkarlarınız için ülkenize yazık etmeyin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 17.02.2015 21:35
Hakki Hakli Hakki Hakli

Suratinda hic bir Müslümana, Türke, Kürde benzeyen isaret varmi!
Yahudi suratli, Lawrence hainine benziyor hashasi bozuntusu!
Namert herif sikilmadan devlet yetkililerini dinlediklerini söylüyor, normal mis gibi!
Baska devletler coktan pesine özel bir ekip gönderirdi haini infaz etmek icin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet27
hayır0
cevapla 17.02.2015 19:33
oruç oruç

kemal kılıçdaroğlu sgk döneminin hesabını versin ilk önce ondan sonra konuşsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet40
hayır2
cevapla 17.02.2015 15:31
erd2 erd2

iyi ama bu partinin politikası bu,eğer partinin menfaatineyse her fırsatı değerlendirmek,geri kalanı teferruat tır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır17
cevapla 17.02.2015 10:28
kaan kaan

Attatürkçü partinin düştüğü duruma bak feto tek umudu olmuş böle parti olmaz olsun kemal gitmeden chp kurtulmaz ümit oran sende nebiçim adammışsın yazıklar olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet62
hayır5
cevapla 17.02.2015 08:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.