Bugünkü
Takvim

ailesi, müdavimi oldu

ABONE OL
Tilki ailesi, müdavimi oldu
Tunceli'de bir lokantanın müdavimleri arasında uzun yol şoförleri ile kent sakinlerinin yanı sıra yıllardır lokantaya uğrayan tilki ailesi de bulunuyor. Nazlı ismi verilen birkaç yıl önce lokantaya uğramaya başlarken, Nazlı'nın ardından Fazlı'da her akşam düzenli şekilde lokantaya uğrayıp karnını doyurmaya başladı. Şimdiler de ise, Nazlı'nın yavrusu olan Nazlıcan lokantayı uğrak yeri yaptı. Tilkiyi elleriyle besleyen Tufan Şahin Demir, "Her insan doğayı ve hayvanları koruma bilincine varırsa eminim dünya daha yaşanılacak bir yer haline gelir"dedi.

kalan karakter 1000

sungur77 sungur77

kardeş haber yapmasaydın keşke şimdi bizim bohçacılar gelir vurur bu canı

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2015 22:26
momo momo

teşekkurler kardeşim.bu haberle seni tanıdım ve sana duamı yolluyorum.Allah hidayetini artırsın gönlünü ferahlatsın ve işlerine ve ailene bol hayırlı kazanç nasip etsin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.02.2015 09:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.