Bugünkü
Takvim

2023'e hazır

Erzincan 2023'e hazır
Erzincan Belediyesi ve Birlik Vakfı tarafından Erzincan'ın 2023 vizyonuna ışık tutmak amacıyla düzenlenen "Erzincan Şehir Çalıştayı" çok sayıda bilim adamının katılımıyla gerçekleşti. Düzenlenen programa q Valisi Süleyman Kahraman, Erzincan Milletvekili Sebahattin Karakelle, İstanbul Milletvekili İbrahim Yiğit katıldı. Erzincan Valisi Süleyman Kahraman konuşmasında: "Kaynaklarımızı insanımızın yaşam kalitesini yükseltmek, şehrimizin tarihi ve kültürel dokusunu bozmadan modern bir görünüm kazanması için hassasiyetle kullanıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.