Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 10.02.2015 00:00
  • Son Güncelleme: 10.02.2015 12:03

'tan emeklilik kararı

Başkanı , bugün itibarıyla emeklilik kararı aldığını ve dilekçesini gönderdiğini belirterek "Ve artık emekliyim" ifadesini kullandı.

Haşim Kılıç 13 Mart'ı beklemedi
Başkanı Kılıç, ''Bugün Anayasa Mahkemesi bireysel başvuruya bakmış olduğu ve bunun sonunda vermiş olduğu kararlar sonunda artık temel hak ve özgürlükler mahkemesi haline dönüşmüştür. Geçmişte kanunların anayasaya uygunluğunu denetleyen bir kurum olmaktan bu görevi ikinci plana düşmüş, birinci plana bireysel başvuru yoluyla baktığı temel hak ve özgürlüklerin mahkemesi haline dönüştüğünü ben büyük mutlulukla belirtmek istiyorum'' şeklinde konuştu.

Herhangi bir siyasi projesinin olmadığını belirten Kılıç, "Emeklilik kararımı sakın ola ki siyasi bir projeyle ilişkilendirerek değerlendirmeye kalkmayın" dedi.

kalan karakter 1000

omer faruk omer faruk

defol pis paralel cehenneme

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 10.02.2015 20:41
egemen egemen

çok şükür kurtulduk senden..aslında kocaman bir HİÇ olduğunu anlayacaksın..seni sende güç olduğunu sandıran o koltuk ve cübbe yok artık..insanlar kişiliğiyle ve makamlarının gereklerini tarafsızlıkla yaptıklarında değer görür..sen onlardan olamadın maalesef..koca bir ömürü ziyan ettin..

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.02.2015 18:19
Yorumcu Yorumcu

Bazıları Muradına erdi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 10.02.2015 16:18
canan canan

sen siyaseti oturdugun makamdan yaptin zaten daha ne olsun, alacak oldugun emekli maaslarini Allah yemeni nasip edecekmi sana bakalim

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.02.2015 15:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.