Bugünkü
Takvim

Kılıçdaroğlu'ndan tam destek

ABONE OL
Kılıçdaroğlu'ndan tam destek
CHP Genel Başkanı Gülen'e hizmette yine kusur etmedi. TMSF'nin Bank Asya operasyonuyla ilgili konuştu, paralel yapının Bank Asya'sına sahip çıktı. Laiklik ve Kadın panelinin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Kılıçdaroğlu "Hiç kimsenin Türkiye'de can ve mal güvenliği yoktur. Herkesin bunu çok iyi bilmesi lazım. Bank Asya bunlara tipik bir örnektir. 12 yaşındaki çocuğun vurulması, tipik örnektir can güvenliği ile ilgili. Bank Asya mal güvenliği ile ilgili, herkesin bunu bilmesi lazım" diye konuştu.

kalan karakter 1000

Nihat Nihat

Kemal Kilicdaroglu konustukca batiyor.Bu vatan hainliginin daniskasini yapiyor.Gecen gunde halki sokaga cagiriyordu bu Mal.Ya Allah askina nerde cumhuriyet savcilari? Resmen suc duyurusunda buluinuyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 06.02.2015 17:30
nurı bolat nurı bolat

Babayı alırsın parasut. Senın partının yaptıklarını ınsanları nasıl ıdam etıklerını soylesene duduk.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.02.2015 14:23
XYZ XYZ

Of of yine seçim geliyor bay kemal yüz boyasını hangi renge boyatacağını düşünmüştür herhalde,gerçi bunlarda yüz de yok ya.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.02.2015 14:13
muzafferincebaldir muzafferincebaldir

bu adami cidiye alipda ona soru soranlara aciyorum kamera sakasi gibi adam yazik buna oy verenlere corumda kendi belediye baskaninin adini yanlis okuyan adamdan ne hayir gelir

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.02.2015 11:06
cem cem

şapşal adam inek şaban gibi çok güldürüyor bizi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 06.02.2015 10:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.