Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 06.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.02.2015 02:32
ABONE OL

"Beni ve ailemi ölümle tehdit ettiler"

Bursa'da STK temsilcilerinin organize ettiği yemekte konuştu...

Beni ve ailemi ölümle tehdit ettiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları;

Biz vatandaşımızla buluştukça birileri bundan rahatsız oldular. Neymiş biz nereye gidersek onlar da oraya gidecekmiş. Bu sizin asli göreviniz zaten. Bizi takip etmeleri onlar için kazançtır. Bursa'ya da geleceklerdir. Onlara şu soruyu sorun: Şimdiye kadar neredeydiniz?

"CUMHURBAŞKANI MEYDANLARA İNDİ DİYORLAR..."
Diğeri YSK'ya başvuruda bulunuyor. Cumhurbaşkanına seçimlere kadar meydanları yasaklayın. Bunların yaptığı işte ciddiyet yok. Milletimiz de bunları ciddiye almıyor. Siyaset aşk işidir.
Cumhurbaşkanı meydanlara indi' diyorlar. Ben, meydanlardan hiç çıkmadım ki. Hayatım boyunca hep meydanlardaydım. Cumhurbaşkanlığına da meydanlardan geldim. Meydanlarda olmayacağım da nerede olacağım ben? Benim Ankara'da inzivaya çekilmemi veya Boğaz'da keyif çatmamı bekleyenler, daha çok beklerler"RAHMETLİ ÖZAL YALNIZ ADAMDI BİZ DEĞİLİZ"
Benim Ankara'da otrumamı, boğazda keyif çatmamı bekleyenler daha çok beklerler. Cumhurbaşkanına karşı halkı isyana çağırma zilleti size yeter.
Rahmetli Özal'a da bunu yapmışlardı. Özal yalnız adamdı. Hamdolsun biz yalnız değiliz milletimizle beraberiz.

"BUNLARIN BAŞINDAKİ AMERİKA'DAKİ ZAT"
Türkiye'nin güçlenmesinden rahartsız olanlar var. Bazıları da bunlara maşalık yapıyor. Kendi ülkelerini şikayet ediyorlar. Ellerinde pankartlar ingilizce bir de tweet atıyorlar. Belli kuruluşlara. Bunların başındaki zat Amerika'da bir makale yazıyor. Baştan aşağı şikayet."BENİ VE AİLEMİ ÖLÜMLE TEHDİT ETTİLER"
Bu çete Türkmenler'e giden tırları durdurdu. Bunlar şimdi beni ve ailemi tehdit ediyorlar. Buradan söylüyorum: Rabbimin verdiği canı Rabbimden başkası alamaz.

"DİNLEDİNİZ, HER ŞEYİ YAPTINIZ"
Dinlediniz, her şeyi yaptınız. Bu sizin rezilliğinizdir. Bunların eteklerindeki her şey dökülecek. Kendi ülkesine bu kadar zarar verenler nasıl haktan hukuktan bahsedebilir.

"SEN HOCA MISIN BANKA ORTAĞI MI?"
Bir bankaya el konuluyor. Amerika'daki gazeteye yazıyor. Sen hoca mısın? Katılım bankasının bir ortağı mısın? Yeni bir fetva veriyor. Diğer bankalardan kredi çekip o bankaya yatırın. Bunlar için her yol meşru. O öğretmenleri, o polisleri borçlandıracaksın. Böyle bir şebeke olamaz. Bunlar yıllarca milletin emeğini çaldılar.

"BANKA İÇİN TEHECCÜD NAMAZINA KALKIYORLAR"
Yolda bir grup kızımızı gördüm. Garip işaretler yapıyorlardı. O görünüm içinde olup o işaretleri yapmaları gerçekten üzücü.
Tweet atıp banka için teheccüd namazına kalkın diyorlar. Böyle bir şey olabilir mi?
Düşün artık bu milletin yakasından. Benim ofisimi dinleyenlerden iki tanesi Romanya'da yakalandı. En kısa zamanda iadeleri gerçekleşecek. Tam bir çete. " dedi.

Erdoğana Roman vatandaşlardan büyük ödül! Cumhurbaşkanı Erdoğan şarkı söyledi! O hainler yakalandı!

kalan karakter 1000

kadir kadir

ölüm sadece ALLAH,ın elindedir.ama rezil olmak kulun elinde paralelcilerde kendilerinini
rezil etmekten başka bir iş yapamazlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.02.2015 00:29
Hakki Hakli Hakki Hakli

Allah seni basimizdan eksik etmesin!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 07.02.2015 13:29
Mehmedim Mehmedim

Sayın Cumhurbaşkanım,senin saçının teline zarar gelsin,tel'in neymiş ,beddua neymiş öğretiriz onlara....Mevla'm sana tuzak kuranların tuzaklarını kendilerine döndürsün.İçteki ve dıştaki şer güçlerin şerrinden sizleri ve milletimizi korusun.Yolun açık olsun....

Aynı Görüşte misiniz?
evet29
hayır1
cevapla 06.02.2015 23:00
Emine Emine

gözü dönmüs hainlerden hersey beklenir, Rabbim yazmadigi sürece kimse kilina dokunamaz senin, Allah seni korusun ve saglik sihat huzur icinde uzun ömürler nasip etsin AMIN

Aynı Görüşte misiniz?
evet43
hayır3
cevapla 06.02.2015 20:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.