Bugünkü
Takvim

Erdoğan'ın ofisini dinleyenler yakalandı

Erdoğan, Bursa'da yaptığı konuşmada, ofisini dinleyenlerden 2'sinin Romanya'da yakalandığını açıkladı.

  • Güncel
  • 06.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 07.02.2015 02:01
ABONE OL
Erdoğan'ı dinleyen hainler yakalandı!
Erdoğan, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Hilton Otel'de düzenlenen ve STK temsilcilerinin katıldığı yemekte bir konuşma yaptı. Paralel yapıyla mücadelelerinin diğer büyün vesayet odaklarıyla olduğu gibi içeride ve dışarıda mücadelelerinin devam edeceğini kaydeden Erdoğan, "Yeni Türkiye diğer tüm vesayet odakları gibi bunlardan da temizlenmiş, demokrasinin, hukukun, insan haklarının tam anlamıyla ve herkes için işlediği bir Türkiye olacak, bu konuda verdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Benim ofisimi dinleyenlerden 2 tanesi Romanya'da yakalandı. Önce Hırvatistan, oradan kaçtı Macaristan, oradan kaçtılar Romanya ve Romanya'da yakalandılar. Şimdi ilişkilerimiz devam ediyor, bir an önce onların Türkiye'ye iadesini istedik, temenni ederim ki en kısa zamanda iadeleri gerçekleşir. Tam bir şebeke" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.