Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 11.09.2014 13:22
  • Son Güncelleme: 11.09.2014 13:22

"Ahmet Özal babasını öldürenleri biliyor"

"’a suikast" suçundan yargılanan emekli Tuğgeneral , suçlamaları reddetti.

Ahmet Özal babasını öldürenleri biliyor
''a suikast' davasının tek sanığı emekli Tuğgeneral Ersöz, "Ahmet Özal'ın dediklerine bakınca, babasını öldürenleri biliyordur ve açıklamalıdır" diye konuştu.

"8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'a suikast" suçundan yargılanan emekli Tuğgeneral , suçlamaları reddederken, "Bu dava F tipi çetenin elemanları vasıtasıyla açılmıştır. Maksat geniş ve üst rütbeli generalleri bu kumpas kazanına sokmaktı" iddiasında bulundu. Ersöz, Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya sağlık sorunları nedeniyle tekerlekli sandalyede katıldı. Ersöz, ifadesinde şu çarpıcı ifadeleri sıraladı.

ÖZAL BİLİYORDUR: Ahmet Özal, neden 20 yıl beklemiştir, öncelikle bunu açıklamalıdır. 1988 yılında babasının Türki Cumhuriyetleri gezisinde zehirlendiğini söylemiştir. Ahmet Özal'ın dediklerine bakınca, babasını öldürenleri biliyordur ve açıklamalıdır.

F TİPİ ÇETE: Bu dava F tipi çetenin elemanları vasıtasıyla ahlaksız, onursuz, müfteri, 2 gizlenmiş tanığın ifadesiyle açılmıştır. Siyaset ve cemaat ortaklığı böyle istedi.

GİZLİ TANIK MÜFTERİ: İsmi deşifre olan gizli tanık Deniz Uygar kod adlı İlker Çınar, paralel yapı ile ortaklık yapan bir zavallı, sahtekâr ve müfteridir. Cumhurbaşkanlığı DDK raporunda "Özal'a otopsi yapılamadı" deniyorsa benim suçum ne? Ben hâlâ merhumun ölümünün araştırılması gerektiğini düşünüyorum. Bu arada Özal'ın avukatı Hasan İşgüzar ile Ersöz arasında JİTEM tartışması yaşandı. Özal'ın öldürüldüğünü iddia eden İşgüzar, Gölbaşı Oğulbey Kışlası'ndaki kozmik odanın aranması talebinde bulunmaması için mektupla tehdit edildiğini açıkladı. İşgüzar, "Katiller bulunsun. Recep Tayyip Erdoğan'ın yedinci kattaki ofisine bile lav silahıyla ateş ediliyorsa, bu yapı ortaya çıkarılmalıdır. Seferberlik Tetkik Kurulu'nun kozmik odası aranmıştır. Ama gerçek girilmesi gereken kozmik oda, Gölbaşı Oğulbey Kışlası'ndadır" dedi. Gizli tanığın duruşmadan önce dinlenmesine karar verildi. Duruşma 12 Kasım'a ertelendi.

DURUŞMAYA TEKERLEKLİ SANDALYEDE KATILDI

Duruşma çıkışında soruları yanıtlayan Semra Özal'ın avukatı Hasan İşgüzar, bir komutanın yargılanmasından rahatsızlık duyduğunu belirterek, "Ancak bir gerçek var ki rahmetli Turgut Özal öldürüldü. Maalesef hâlâ derin devlet var" dedi.

Kaynak: Haberturk

kalan karakter 1000

vefa vefa

özal'ın ölüm sebeblerinden biride kahır dı,bu kahrı kim yaşattı dersiniz, bence en yakınındakiler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 11.09.2014 22:10
Zaf-er Zaf-er


Rahmetli Özal Yüce ALLAHIN Nuru ve sevgi isigi icinde yatsin Amin insallah
Kendisine yapilan suikast girisimini Cokkk arastirdi Rahmetli
Gele gele Ergonkona takildiDerin devlet yani PARALEL devlet
DEVLET icinde Devlet, israil AHTAPOTU desek yeridir.
F-Tipi = FETO ve Taifesi ErgenekonAhtapotunun DIN ayagi
ERGENEKONUN ,Askeri ve Sivil Toplum örgütleri Sendikalar
Politikacilar Masonlar Sebataycilar Bürokrasi,DINSIZLER
VICDANSIZ Namusuz ihanetci bilim üreteceklerine Baş örtüsüne takilan
Pislik fuhuş rezili gezi zekali üniversiteler YÖK , Barolar Yargi emniyet
Mafya, Ceteler, Okullar ,Sermaye,Finans , Medya,,,,, vs
Ergenekon AHTAPOTUN heryere kollari gibi sirayet etmiş
Istanbul Baronlari Her yeri Hortumlamis ve Sömürmüsler
Dikkat edin Masonlar Sebataycilar. da ergenekon Ahtapotun
KOC ve Sabancilar kimlerle TAKKE ve FOTÖR, Küllah altinda
Cumhur REIS ERDOGANIN kimler le Mücadele etigini ANLIYORMUSUNUZZZZZZZZZZZZZZZZ
Maleseffff MALESEFFFFF Sefil Nankörler ANLAMAZZZZLARRR

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 11.09.2014 18:37
hatun hatun

evet ahmet özal hem babana hem millete bunu aciklamak görevin ben babamin katillerini bilsem ölümüde göze alir haykiririm korma bu saaten sonra bir sey yapamazlar dik dur senin baban bu milletin cumhurbaskani hizmetlerinden dolayi unutulmayacak bu vatanin hainleri acikla delilinde olmazsa bile kuskulandiklarini bilmek istiyoruz naastan alinan örnekler niye sadece türkiyede arastirildi buna nasil razi oldun kimler seni buna razi etti

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 11.09.2014 15:19

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.