Bugünkü
Takvim

İnce'den sitem

Ramazan'da biraları fondip yapan 'li 'nin aklına Cumhurbaşkanlığı seçimleri geldi! İnce, 'Oy pusulasına Atatürk yazacağım' diyen seçmenlere, 'Erdoğan'a bas mührü daha iyi' diye sitem etti...

ABONE OL
İnce'den sitem
Bodrum tatilinde şezlongda uzanıp biraları yudumlarken görüntülenen CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin aklında o zaman, ne dünya ne de Türkiye sorunları vardı. Ramazan'da içki içtiği için eleştirilen İnce, tatil dönüşü iftar sofralarına konuk oldu, meydana çıktı. Bursa'nın Mudanya ilçesi Mütareke Meydanı'ndaki mitingde vatandaşlara Cumhuriyet dersi verdi.

ŞEZLONGU SEVİYORUZ...
İnce, oy kullanmayacağından korktuğu 'lilere, "Cumhuriyet'i çok seviyoruz ama şezlongu daha çok seviyoruz galiba" diye sitem etti. Seçimlerde herkesin oyunu kullanması gerektiğini söyleyen Muharrem İnce, bu seçimin, 'geçerli oyların seçimi' olacağını belirterek, şöyle konuştu:

AKLI BAŞINDA DAVRANIN
"Önümüzde bir fırsat var. O fırsat 10 Ağustos. Sahilden sandığa gitmeyip, sonra da Cumhuriyetçi kesilmek yok. Bu seçimde bazıları, 'Ben sandığa gideceğim, oy pusulasının üzerine Atatürk yazacağım' diyor. Çocukça bir şey. Tayyip Erdoğan'ın üzerine bas mührü daha iyi. İptal edilen her oy, geçersiz her oy Erdoğan'a yazılır. Çünkü geçerli oyların yarısından bir fazlasını almak gerekir. Onun için çocukça, 'Hepsine basacağım, üzerine Atatürk yazacağım', bunlar cahillerin işidir. Aklı başında insanın bunları yapmaması gerek."

İHSANOĞLU'NU ÖNCE BEN DE İSTEMEDİM
Çatı aday Ekmeleddin İhsanoğlu'nun adaylığına başta kendisinin de karşı çıktığını söyleyen CHP'li Muharrem İnce, fikrinin nasıl değiştiğini şöyle anlattı: "Türkiye'nin önünü açmak, ufkunu geliştirmek, ülkede birliği, dirliği sağlamak elimizde. Sağa sola bakmadan, 'Ben solcu adamım, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu beğenmiyorum' diyebilirsin. İhsanoğlu'nu 'Solcular seçsin' diye aday yapmadık zaten. Daha geniş bir yelpaze olsun diye yaptık. Türkiye'nin kurtuluşu bu..."

kalan karakter 1000

10 ağustos milattır 10 ağustos milattır

10 ağustostan sonra inş ülkeyi bir daha vermemek üzere ingiliz ve siyonistlerden geri alıyoruz eee artık bi 400 sene daha bizim marşlarımızı dinlerler her halde nerede kalmıştık?

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 25.07.2014 02:00
Adnan Adnan

İncelerin muharremi malesef hala dinleyen saflar var bakın şezlongu daha çok seviyorsunuz diye fırça atıyor,tıpkı genel başkanı gibi tıpış tıpış gidin gibi, insanda biraz utanma olur,sen partinde Çumurbaşkanlığı adayı belirlenirken ortalık toz duman herkes bir birine girmiş parti kaynıyor uyanık partideki savaşın bitmesini bodrumda şezlongda oturarak bekliyor. parti içi muhalefet kazanırsa onları destek, kazanamassa, padişahım çok yaşa kılıçtaroğlunun eteğine sarılacak ve hala manyel yapıyor yok ekmel beyi istememişde falan filan.Aynısını sarıgülde yaptı söylemediği laf kalmadı pensilvanya bastırınca onuda bağrına bastı,yazıklar olsun bu adamı dinleyen chp seçmenine bu kadarmı seviye düştü.Laf geldimi Atamızın partisi olduğunu idda ediyorsunuz pensilvanya,mhp,bdp ile iş tutuyorsunuz.Bu Atamızın kurduğu chp ile alakası yok bu adamlar yakışmıyor.Bu arada bodrumda ne içip ne yediği bizi ilgilendirmiyor sadece ne olduğunu ne olmadığını ona oy veren seçmenini uyandırıyor.uyanırlarsa.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 24.07.2014 15:23
SÖZÜNÜ TUTMAYAN POLİTİKACI SÖZÜNÜ TUTMAYAN POLİTİKACI

Ekmeleddin amcaya oy vermeyi düşünenler Şu anki Hükemetin İstanbul Ankara, YHT hattını,Marmara rayı, Kartal kadıköy arası raylı sistemi, Kocaeli körfez geçişini. 3. Hava alanı ve 3. köprüyü düşünerek verin CHP, Hükümetin yapacaklarına muhalif olmasın yeter üniversite gençliği ama az amaçok belediyelerin sizlere verdiği bursu kaldıranın CHP olduğunu unutmayın kendileri vermiyor verenede engel oluyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır1
cevapla 24.07.2014 13:06
Asi Asi

Evet adami begenmiyorlar.bu normal .fakat solcularin Ekmel i begenmemesine ragmen ,onlarin adayi olarak kullanilmak garip bir asagilanmadir..adamlar seni begenmiyorlar ekmel bey.seni sadece kullaniyorlar..artik bunu anla..

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır0
cevapla 24.07.2014 12:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.