Bugünkü
Takvim

Devekuşu olmayın!

ABONE OL
Devekuşu olmayın!
AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı ve Başbakan Tayyip Erdoğan, dünkü grup toplantısında net mesajlar verdi. İşte Başbakan Erdoğan'ın açıklamaları:
1989'da Merhum Özal cumhurbaşkanı olmak istiyor, darbeden emekli komutan buna karşı çıkıyor. SHP yani dönemin CHP'si de Özal'a diktatör gibi kavramlarla hakaret ediyor.
Biz 2007'de Sayın Gül'ü aday olarak belirledik. O şer cephesi bir kez daha kuruldu.
Şimdi de bir şey tutturdular siyaset üstü bir cumhurbaşkanı. Türkiye'nin vitrinine bir vazo, bir saksı seçmenin gayreti içindeler.
Paralel yapı ile mücadele sonuna kadar sürecek.
Ne yazık ki içimizde de hala bu yapıya karşı gereken tepkiyi koymayanlar var. Devekuşu kafasını kuma gömer. Hiç kimseyi göremediği için onu da kimsenin göremediğini zanneder. Milletim kimin ne yaptığını çok iyi görüyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.