Bugünkü
Takvim

İhsanoğlu ile ilgili şok gerçek!

Çatı aday 'nun, yıllar önce adını ve soyadını değiştirdiği ortaya çıktı. İddiaya göre Ekmeleddin İhsanoğlu, akademik kariyer nedeniyle adını değiştirdi.

  • Güncel
  • 02.07.2014 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 02.07.2014 19:12
ABONE OL
CHP ve MHP'nin çatı adayı 'nun önce adını birkaç yıl sonra ise soyadını değiştirdiği ortaya çıktı.. Nedeni ise iddialara göre akademik kariyer.

Kütüğü Yozgat'ın İstanbulluoğlu Mahallesi'nde bulunan İhsanoğlu, 1971'de ismini değiştirmek için mahkemeye başvuru yaptı. "Ekmelleddin Muhammet" olan isminin "Ekmeleddin Mehmet" olarak değiştirilmesi talebinde bulundu. İhsanoğlu'nun talebi kabul edildi.Ekmeleddin İhsanoğlu bundan 7 sene sonra yani 1978 yılında bu defa "İhsan" olan soyadının "İhsanoğlu" olarak değiştirilmesi için mahkemeye başvuru yaptı.

Mahkemenin kararıyla Ekmeleddin Muhammet İhsan ismi Ekmeleddin Mehmet İhsanoğlu olarak kayıtlara geçti.

1970 yılında Mısır'dan Türkiye'ye dönüş yapan İhsanoğlu 1974 yılında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi'nde doktorasını bitirdi.
İddiaya göre; İhsanoğlu üniversite yönetimi tarafından doktorasının kabul edilmesi için 'Ekmelleddin Muhammet' olan ismini 'Ekmeleddin Mehmet' olarak değiştirdi.

kalan karakter 1000

nurettin nurettin

İNTERNETTE OKUDUM SİYONİSTLERİN-DIŞ MİHRAKLARIN GÜNLÜK HESAP YAPMAZLAR. ELLİ-YÜZ-YÜZELLİ SENELİK HESAPLAR YAPAR ELLİ SENEDE BİR DEVİR DÖNER DÖNERKEN BUNLARIN ADAMLARI,VATANDAŞLARI,AJANLARIDA İSİMLERİNİ-SOY İSMLERİNİ DEYİŞTİRİRLERMİŞ Kİ ELLİ SENEDEN SONRAKİLER ONLARI O VATANIN,O ÜLKENİN VATANDAŞI ZANNEDERLERMİŞ BİLMEM ANLATA BİLDİMMİ ANLIYANLAR ÇOOK İYİ ANLADILAR.MUHAMMED Mİ-MEHMET Mİ-İHSANOĞLU MU-ANLADIN SEN ONU BABASININ YAŞADIĞI MEKAN DİYE GÖSTERDİĞİ YERİ GÖDÜNÜZMÜ ACINDIRMAK İÇİN YIKIK DÖKÜK,KENDİSİNİN NE KADAR HAYIRSIZ BİR EVLAT OLDUĞU BABA MALINA SAHİP ÇIKMIYAN TÜRKİYE,YE Mİ SAHİP ÇIKICAK.İLK EŞİĞLE GÖRÜNTÜLERDE EŞİNİN BAŞINDA ŞAL VARDI ŞİMDİ BAŞI AÇIK-BU KADAR KISA VAKİTTE BU KADAR ÇOK KILIÇDAROĞLU BİLE DÖNEMEMİŞTİ..BOYNUZ KULAĞI GEÇER DİYE BOŞUNA DEMEMİŞLER HADİİİİİ BAŞKA KAPIYA-YA FETONUN YANINA YADA İSRAİL,İN YANINA

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 03.07.2014 18:37
Selim Selim

Sn.İhsanoglu,Muhammet ihsan ismini ,mahkeme kararı ile attırmasının bir sebebi vardır.Halka açıklasın o zaman.Mısır da Hiristiyan Kiliselerine,müslümanlardan daha çok serbestlik mevcut.Yani Müslümanları orada çok eziyorlar.Gerçekçi olmak gerekirse;İhsanoglu nu bize Cumhurbaşkanı adayı olarak önümüze koyan zihniyetlerin gizli dayatmasıdır.Çünkü,bu zat cumhurbaşkanı olursa;Hiristiyanlara ve yabancı okullarına daha fazla özerklikler dağıtmak amaçlı,yani Osmanlı nasıl devrildi ve sömürüldü ise;zihniyet sömürttürmektir.http://www.theblogmocracy.com/2012/12/28/oic-making-a-list-checking-it-twice-meeting-in-secret-with-the-us-state-department/

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 03.07.2014 16:50
Barut Atan Barut Atan

CHP`nin temeli cürük olduguna göre, bu adamin saglam olmasi mantiksiz olur!

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır2
cevapla 03.07.2014 10:26
burhan efsane burhan efsane

sn ihsanoğlu ne isaya ne musaya yaranamayacak. adamcağıza kendi hırs ve emelleri için yazık ettiler. tabii kendisinin suçu yok mu var tabii bu salakların sözüne inanıp onlarla yola çıkmasaydı. demekki kendi kendisinide inkar etmiş oluyor. allah akıl fikir versin amin

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır1
cevapla 03.07.2014 03:36
ENES BILAL muhammed mustafa ENES BILAL muhammed mustafa

montaj catidan aday olduna gore denisik bir tip olmaliydin adam deyirmen tasi gibi ha bire donmus

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır2
cevapla 02.07.2014 22:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.