Bugünkü
Takvim

Köprü trafiğe açıldı

'nün ''Eski Haliç'' diye adlandırılan orta bölümündeki çalışmalara ilişkin Karayolları ve Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanlığı ekiplerinin yaptığı tespitler sonucunda, Okmeydanı-Topkapı istikameti trafiğe açıldı.

  • Güncel
  • 22.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.05.2012 20:23
ABONE OL
Köprü trafiğe açıldı
Denge mekanizmasındaki sorun sebebiyle sabah saatlerinde trafiğe kapatılan 'ndeki onarım çalışmaları tamamlandı. Köprünün Okmeydanı istikameti de trafiğe açıldı.

Haliç Köprüsü'nün Ayvansaray girişindeki bağlantı vidalarında gevşeme olmuş ve köprünün orta şeridi trafiğe kapatılmıştı. Saat 09.30'dan itibaren kapalı olan orta şeridin Okmeydanı istikameti, yapılan onarım çalışmalarının ardından 18.00 sıralarında yeniden trafiğe açıldı. Köprünün her iki istikametinde de akışı normal seyrinde devam ediyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.