Bugünkü
Takvim

Gül'den 'Uludere' açıklaması

Cuhmurbaşkanı Abdullah Gül, "Gereksiz bir polemiğe girmek çözüm değil" dedi.

  • Güncel
  • 18.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 18.05.2012 12:07
ABONE OL
Köşk'ten kritik açıklama
Abdullah Gül, ABD'de yayımlanan Wall Street Journal gazetesinin Uludere olaylarına ilişkin iddialarıyla ilgili, ''Bizim kendi açıklamamıza göre ilk bilgiler kendi kaynaklarımızdan. Daha sonra oradaki görüntüyü siz de çekebilirsiniz oda çekebilir. Onun için burada gereksiz bir polemiğe girmenin doğru olmadığı kanaatindeyim. Orada bir olay var. Bir saniyelik bir olay değil. Orada bir yürüyüş var. Dolayısıyla orayı gözleyen herkes o fotoğrafı çekebilir. Dolayısıyla ilk bilgiler kendi imkanlarımızla temin edilmiş, daha sonra başka yerlerden de bu tip bilgiler gelmiş olabilir. Bunlar gayet normaldir'' dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.