Bugünkü
Takvim

Derbide 48 tutuklama talebi

maçının ardından çıkan olaylara karıştıkları gerekçesiyle gözaltına alınarak Kadıköy Adliyesi'ne gönderilen 48 kişi, savcılıkça, ''polise mukavemet'', ''kamu malına zarar vermek'' ve ''toplumda infial yaratmak'' suçlarından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk edildi.

  • Güncel
  • 15.05.2012 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 15.05.2012 15:59
ABONE OL
48 kişiye tutuklama talebi
İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanarak Kadıköy Adliyesi'ne getirilen 48 kişinin evrakları, 3 savcı tarafından incelendi.

Savcılık, bu kişileri, ''polise mukavemet'', ''kamu malına zarar vermek'' ve ''toplumda infial yaratmak'' suçlarından tutuklanmaları istemiyle mahkemeye sevk etti.


kalan karakter 1000

brns brns

ikıi hafta önce trabzon da yaşanan olaylarda tutuklanan kimse yokmuydu.soyunma odasında oyunculara saldıran güvenlik görevlileri,yöneticiler ve stad görevlileri ile kafile havaalanına giderken takım otobüsünü taşlayan yöneticilerin arabasına silah çekenler vardı onlara ne oldu.neden kimse o tarafla da ilgilenmiyor.arena da volkana rakı şişesi atanlara ne oldu,trabzonda yine volkana çakı ve bıçak atanlara ne oldu.sadece fenere yüklenmekle bu iş çözülmez.suçsa herkes suçlu sadece fener değil.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.05.2012 17:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.