Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 29.09.2011 00:00
  • Son Güncelleme: 29.09.2011 20:08

PKK'nın yalanı ortaya çıktı

'da, lerin sivilleri katlettiği olayla ilgili detaylar ortaya çıktı.

PKK'nın yalanı ortaya çıktı
Yetkililer, lerin saldırdığı ana ait güvenlik kamerası görüntülerini basınla paylaşacaklarını belirtti.

Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, saldırı hazırlığındaki teröristler karşılarında güvenlik güçlerini görünce panikledi. Terörist "U" dönüşü yapıp hem güvenlik güçlerine hem de Doru ailesinin içinde bulunduğu araca ateş açtı.

Emniyet Müdürlüğü olayı bütün çıplaklığıyla ortaya koyan güvenlik kamerası görüntülerini akşam saatlerinde basınla paylaşacak. Pazartesi akşam saatlerinde, terörislerin düzenlediği saldırıda, Anne Mizgin ve kızı Sultan Doru yaşamını yitirmişti.

Anne karnındaki 8 aylık bebek ise alınmış, bir gün boyunca hayata tutunmuş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı. Terör örgütü ve yandaşları bu katliamın ardından sivillerin güvenlik güçleri tarafından vurulduğu yönünde gerçek dışı propaganda yapmıştı. Batman Emniyet Müdürlüğü olayın görüntüleri basınla paylaşacağını açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.