Bugünkü
Takvim

'da bir asker intihar etti

  • Güncel
  • 26.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 26.09.2011 22:10
ABONE OL
Tatvan'da bir asker intihar etti
Bitlis'in ilçesinde vatani görevini yapan bir asker intihar girişiminde bulundu. Arkadaşları tarafından hastaneye kaldırılan askerin beyin ölümünün gerçekleştiği belirtildi.

Alınan bilgilere göre, 'nda vatani görevini yapan , henüz bilinmeyen bir nedenle dün intihar girişiminde bulundu.

Sivil elbise odasında kendini asan Ordu Ünye nüfusuna kayıtlı Alıcı, bu sabah arkadaşları tarafından bulunarak hastaneye kaldırıldı.

Yoğun bakıma alınan asker tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Alıcı'nın beyin ölümünün gerçekleştiği öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

kalan karakter 1000

kim inanır kim inanır

sivil savcılar gidip soruştursun, koğuş arkadaşları ve üstleri çapraz sorguya alınsız, tüm soruşturmalar video kayıt altında alınsın. artık bazı şeylerin üstü örtülmesin, ona göre tedbir alınsız. yoksa ilker başbuğ zamanındaki gibi sızdıranları bulmakla uğraşmayalım, direk suçluları bulalım. tabi eğer varsa... Allah rahmet eylesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.09.2011 00:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.