Bugünkü
Takvim

Bu yollara dikkat!

İstanbul'da yarın 14:00 - 18:30 arasında bazı yollar trafiğe kapatılacak.

  • Güncel
  • 23.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 23.09.2011 11:18
ABONE OL
Bu yollara dikkat!
İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, cumartesi günü Kadıköy İskele Meydanı'nda gerçekleştirilecek açık yer toplantısı nedeniyle 14.00-18.30 saatleri arasında, Tıbbiye Caddesi'ne gelen akım kesilecek, Rıhtım Caddesi'nin tamamı, Boğa Meydanı'ndan Rıhtım Caddesi'ne inen yol, Söğütlüçeşme Caddesi'nden Rıhtım'a inen ara sokaklar, Orgeneral Şahap Gürler Caddesi trafiğe kapalı olacak.

Taşköprü, Kışla ve Albay F. Sözdener caddeleri ise ihtiyaç halinde trafiğe kapatılacak. Kapatılan yollara alternatif olarak, Tıbbiye Caddesi'nden gelen akım Burhan Felek Caddesi'nden E-5 yönüne, Behiçbey Sokak'tan İbrahimağa ışıklar istikametine, Söğütlüçeşme'den gelen akım ise Kuşdili Salı Pazarı istikametine verilecek. Moda'dan gelen akım ise Mühürdar kavşağından geriye yönlendirilecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.