Bugünkü
Takvim

'da

  • Güncel
  • 22.09.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 22.09.2011 19:20
ABONE OL
Antalya'da şiddetli yağış
'da yaklaşık bir saat etkili olan hayatı olumsuz etkiledi.

Antalya'da akşam saatlerinde etkili olan şiddetli yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar zor anlar yaşadı. Otobüs duraklarında ve kapalı alanlarda yağmurdan korunmaya çalışan vatandaşlar yollara biriken sular nedeniyle yürümekte zorlandı.

Yağış nedeniyle cadde ve sokaklar ile alt geçitlerde oluşan su birikintileri vatandaşlara ve okuldan çıkarak evlerine ulaşmaya çalışan öğrencilere zor anlar yaşattı.

Şiddetli yağışın ardından özellikle Meltem ve Ulus mahalleleri ile Orhan Veli Caddesi'ndeki yağmur suyu kanalları yetersiz kaldı. Yağmur suyunu kaldıramayan atık su soru hatlarından yola su fışkırdı.

Su birikintileri vatandaşlara olduğu kadar araç sürücülerine de zor anlar yaşattı. Bazı araçlar yolda kaldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.