;

Yıldırım'ın gözaltı fotoğrafları

Fenerbahçe Başkanı 'ın 'Eşkâl tespit' anı...

İşte Eşkâl tespit anı...
, çok değil, 42 gün önce F.Bahçe'nin 1 numarası olarak 18. şampiyonluğu kutluyordu.

Şimdi nın '1 numarası' olarak eşkâl tespit fotoğrafı çekildi!

Futbol dünyasında 'deprem' etkisi yaşatan şike operasyonunda gözaltına alınan en flaş isim olan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın eşkâl tespit fotoğrafı çekildi.

Pazar sabahı 07.00'de evinden gözaltına alınan Yıldırım, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün Vatan Caddesi'ndeki Yerleşkesi'ne götürüldü. İlk işlemlerin ardından ise Yıldırım'ın 'tarihe düşecek' eşkâl tespit fotoğrafları çekildi. Foto Film Şube Müdürlüğü görevlilerince Yıldırım'ın sağ ve sol profilleri ile ön cepheden 3 ayrı vesikalığı çekilerek albüme konuldu. Fotoğrafın altına ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü yazısı düşüldü.

42 gün önce Sivas'ta kazanılan 4-3'lük maçla şampiyonluk sevinci yaşayan Aziz Yıldırım, kısa sürede hem zirveyi hem de dibi görerek büyük bir trajedi yaşadı. Başkanın fotoğrafları çekilirken oldukça yorgun ve üzgün olduğu gözlerden kaçmadı.(Habertürk)

  • 07 Temmuz 2011, Perşembe 09:43

kalan karakter 1000

canpolat canpolat

yazıkki sahada baş edemeyenler sahadışında fenerbahçe düşmanlığına devam ediyor. bizler fenerbahçe 2. ligi bırakın 3. lige bile düşürülse 20 milyon taraftarı yanında olacaktır. fenerbahçe aşkı böyle bir duygu.bu aşk bizi herzaman zirveye taşıyacaktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 08.07.2011 23:58
canpolat canpolat

ben olayın doğruluğuna inanmıyorum. eğer fenerbahçenin böyle bir gücü olsaydı, yıllardır alamadığı türkiye fd. kupasını alırdı.böyle büyük bir kulübün bu şekilde yıpratılmaya çalışılmasını çok çirkin buluyorum.20 milyon taraftarı bulunan bir kulübün şikeye ihtiyacı yoktur. adı bile karşı takıma korku verebilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 08.07.2011 23:46
bysafak bysafak

Şu resmi servis edenin ruh halini merak ediyorum. Acaba olmazda hani suçsuzluğu ortaya çıkarsa ne geçecek.
Ayrıca inşallah başkan denilen suçları işlemiştir. Ama aksi olursa.....Kurumlar kalıcı şahıslar gidicidir. bu konuda fener altın misali çöpe de düşse batağa da düşse yine fenerbaçedir.Rahmetli İslam Çupi nin dediği gibi""Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 08.07.2011 21:25
başat başat

aziz yıldırım ne işle uğraşıyor acaba,bu ekonomik güç nereden gelmiş.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır3
cevapla 08.07.2011 13:12
..... .....

=) aziz resimler super olmus face`ye koyarsin =)))))

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır14
cevapla 07.07.2011 21:11

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.