;

İstanbul'da yarın okullar tatil mi?

İstanbul Vali , İstanbul'da bu geceden itibaren etkili olması beklenen soğuk ve lı hava için İstanbulluları uyardı.

İstanbulda yarın okullar tatil mi?
Valiliğin Afet merkezinin bugünden itibaren 24 saat esasına göre çalışmaya başlayacağını söyleyen Mutlu, İstanbul'daki bütün kurumların en olumsuz hava koşullarına karşı hazırlıklı olduklarını belirtti.

100 KM HIZLA ESECEK POYRAZ HAVAYI DAHA DA SOĞUTACAK

İstanbul'da bu geceden itibaren olumsuz hava koşullarının etkili olacağını aktaran Vali Mutlu, saatte 80 ila 100 km'ye kadar etkili olması beklenen Poyraz fırtınası konusunda vatandaşları uyardı.

ÇATALCA'DA KAR YAĞIŞI BAŞLADI

Zorunlu olmadıkça İstanbulluların özel araçlarla trafiğe çıkmamasını ve zorunlu olmadıkca emniyet şeritlerini kullanmamalırını isteyen Mutlu, " Vatandaşların özellikle, toplu taşıma araçlarını kullanmalarını arzu ediyoruz" dedi. Çatalca bölgesinde hafif kar ının başladığı bilgisini veren İstanbul Valisi Hüseyin Avnu Mutlu, " Bizim en kötüsüne hazırlık yapmamız lazım" şeklinde konuştu. Amatör balıkçıları da uyaran Mutlu, balıkçı teknelerinin denize açılmamasını, kendilerine uygun korunaklı bir yerde beklemelerini istedi.

OKULLARIN TATİL EDİLMESİYLE İLGİLİ KONUŞTU

Şu aşamada okulların tatil edilmesini düşünmediklerini açıklayan Vali Mutlu, "Yarından itibaren havanın durumana bağlı ilave bir tedbir alırsak, kamuoyunu süratle bilgilendireceğiz" şeklinde konuştu.
  • 07 Mart 2011, Pazartesi 12:48

kalan karakter 1000

dılara dılara

okulumuz yıkım aşamasında olduğu için bizi evlerımızden uzak bir okula nakil yaptılar yürüyerek gittiğimiz okul kar nedeniyle bizi zor duruma sokuyor ayrıca bızler daha ortaokula gııdıyoruz lutfen bunları goz ardı etmeyın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 08.01.2017 15:05
Nisanur Nisanur

Nolur tatil olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 28.12.2016 23:01
Nisanur Nisanur

Vali bey nolur tatil yapın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.12.2016 23:00
Nisanur Nisanur

Nolur tatil yapın çocuklar sizi sabaha kadar takip ediyor ama sonra tatil olmıyınca hayal kırıklığına uğruyor 1 günden nolucak ya nolur tatil yapın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.12.2016 22:58
Nisanur Nisanur

Yaaa nolur tatil yapın her yerde tatil 1günden nolucak nolur sizi insanlığa çağırıyorum nolur biz çoook üşüyorum bakın sabaha kadar sizi takip ediyoruz sonra tatil olmıyınca çocuklar büyük bir hayal kırıklığına uğruyor bizim suçumuz ne nolur tatil yapın Allah Rızası için tatil yapın

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.12.2016 21:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.