Bugünkü
Takvim

Taziye evinde gafı

Habertürk muhabiri, Milli Görüş lideri 'ın evinin önünden yaptığı canlı yayında, hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi eski Genel Başkanı Yazıcıoğlu'nu gördüğünü söyledi.

  • Güncel
  • 28.02.2011 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 28.02.2011 11:32
ABONE OL
Taziye evinde Muhsin Yazıcıoğlu gafı
Habertürk TV muhabiri Hilal Köylü eski başbakanlardan 'ın evinin önünden yaptığı canlı bağlantıda ilginç bir gafa imza attı.

Erbakan'ın evinin önünde, yaklaşık iki yıl önce helikopter kazasında hayatını kaybeden eski Genel Başkanı 'nu gördüğünü söyledi. İşte Habertürk muhabirinin o sözleri:

"Erbakan'ın hayatını kaybetmesinin ardından tüm sevenleri ve yakınları hem Güven Hastanesi'ne hem de evinin bulunduğu Balgat'a akın ettiler. Burada geniş bir kalabalık var, sevenleri burada... Ben Muhsin Yazıcıoğlu'nu görüyorum burda... "


Takvim.com.tr

kalan karakter 1000

ibrahi can ibrahi can

son nefesine kadar türkiyenin milletin kurtuluşu için mucadele veren erbakan hocamıs bizim için birvasiyet nitelgi taşiyor. bence milletce vefa borcumuzu ödemeye hak ediyor nedersınıs.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 28.02.2011 12:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.